Co si říkali Magard a Sivák při nejdelším staredownu?

Magard Sivák
Součástí dnešního turnaje OKTAGON UDG bude i zajímavý souboj Magard vs Sivák, který slibuje hodně atraktivní podívanou. Na jedné straně totiž bude stát OKTAGON šampion bantamweight divize a na straně druhé elitní postojář, kterému se už dlouhé roky prorokuje obrovská budoucnost. Oba jsou hodně hladoví po výhře, což bylo znát i na staredownu, kde proti sobě stáli velice dlouho. Co šampion Magard soupeři povídal a na co se ho ptal?
Legendární Konečný naznačuje, že je duel Vémola vs Marpo domluvený?

“Jsi mále dítě! Jsi malé dítě. Pořád bydlíš s rodiči? Pořád jsi s nimi doma? Pořád s nimi bydlíš doma? No jasně, že bydlíš. Bydlíš s rodičema,” opakoval Magard stále dokola. 

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený OKTAGON MMA (@oktagonmma)

 

Šampion se tím zřejmě snažil naznačit, že je Sivák mladý kluk. Za pár dní na konci května totiž oslaví teprve 23. narozeniny. Navzdory věku už však stihl nasbírat celou řadu úspěchů a zapsat se do povědomí scény kolem bojových sportů jako borec, který má před sebou obrovskou budoucnost. Naposledy například zápasil v Rusku v organizaci Fair Fight, která je odnoží známé MMA organizace RCC. V náročném souboji si tehdy dokázal připsat výhru na body a nyní vyhlíží další. Proti sobě však má hodně hladového žraloka. Ten si na veřejné vážení přinesl tričko s nápisem “Kdyby MMA bylo snadné, říkalo by se tomu kickbox”, čímž dal vzpomenout na podobné tričko Khabiba Nurmagomedova, který akorát zaměnil MMA za sambo a kickbox za BJJ.
 

Magard hodnotí Siváka a vyzdvihuje své kvality

“Je dobrý, ale pořád má ve své hře několik děr. Má atraktivní agresivní styl, ale lidi se musí podívat, proti komu bojoval. Nikdy nestál proti někomu, jako jsem já, o tom nemůže být pochyb,” zhodnotil Jonas Magard pro Refresher. “Jsem o něco starší a zkušenější. A díky tomu, že přicházím z MMA, tak budu mít trochu jiný rytmus, kterému se on bude muset naučit přizpůsobit. Bude to pro něj úplně jiný typ zápasu a jak jsem říkal, nikdy proti někomu, jako jsem já, nebojoval…

Nemám strach z nikoho, jsem tady jen proto, abych ho zmlátil. Jsem ze světa MMA, kde do tebe můžou soupeři kopat, mlátit tě na zemi a uspat tě, když ležíš na zádech. Sivák má teď k boji jen ruce. Necítím ani takový tlak, jako kdybych šel do MMA zápasu, protože v MMA mají soupeři plno zbraní, kterými tě můžou ohrozit, ale Sivák nic takového nemá. Má pár věcí, ve kterých je dobrý, ale to je všechno. Říkal jsem, že bez pravidel bych ho zabil. A není to proto, že bych byl moc sebevědomý, ale proto, že do tohoto boje jdu s úplně jiným mindsetem. Vím totiž, že můj skill set je daleko větší než jeho.”
 

V souvislosti se zmíněnou tiskovou konferencí se začal domlouvat i MMA zápas, na který obě strany kývly, ale Sivákův management později krotil vášně s tím, že Vašek už má domluvené jiné zápasy a podobný souboj by tak musel počkat, “Já ale čekat nebudu, já jsem šampion. Dostal nabídku a já na nikoho čekat nebudu. Stěžuje si, že nedostává dost zaplaceno, tak ať jde do MMA, kde jsou lepší peníze. Dal jsem mu šanci přeskočit ostatní a ukázat, že je bad boy, jak to o sobě tvrdí.

Říkal jsem mu, že bad boys přece nemají rádi pravidla, tak ať jde do MMA zápasu, kde skoro žádná pravidla nejsou. Máme na kameře nahrané, jak říká, že do toho půjde, tak ať dostojí svým slovům. Už teď ale vím, že to odmítne.”

Jak to mezi oběma borci dopadne se dozvíme už tuto sobotu na turnaji OKTAGON UDG, jehož celou kartu lze sledovat jen skrze PPV.

Zdroj: Refresher

Úvodní foto via OKTAGON MMA


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *