Co se to děje?! Zdrcený Jamahal Hill oznamuje, že se vzdává titulu šampiona

Hill

Zatím sice nebyl potvrzen termín, ale obecně se čekalo, že bychom někdy v září, říjnu nebo listopadu měli dostat velkou titulovou bitvu Hill vs Procházka, na kterou se celá MMA komunita těšila, protože slibovala skvělý a hodně atraktivní souboj. Bohužel si však počkáme o něco déle. Hill totiž nově oznámil, že se se vzdává titulu a jen tak se do boje nevrátí.

Sivák stručně reaguje na kauzu kolem možného soupeře Růžičky

„Oceňuji, že to všichni v České republice sledujete. Uvidíme, co se stane v souboji, ale vždy, když zápasím, tak do toho dávám všechno. Pořádná akce je zaručená. Bude to skvělá podívaná, do které dám všechno. Sledujte to,“ vzkazoval ještě minulý týden Hill skrze Marcela českým fanouškům. No, dnes už je všechno bohužel jinak.

„Jsem tady s novinkou a hned na začátek řeknu, že to nejsou dobré zprávy. Všichni ví, že jsem čekal na termín souboje s Jiřím Procházkou, abych mohl obhajovat titul. Bohužel na tenhle zápas budeme muset čekat dál. Zranil jsem se. Utrhl jsem si achillovku. Bohužel je to jedno z těch zranění, které vyžaduje operaci a poté delší čas na rehabilitaci. Bude to asi nějakou dobu trvat.

Já jsem na začátku tohohle roku dostal šanci díky tomu, že měl někdo jiný velkou smůlu. Jiří Procházka byl šampion, ale zranil se, načež uvolnil titul, aby se mohli prosadit jiní a aby mohla divize plynout.
Já udělám to samé. Teď se musím soustředit na léčbu a na to, abych byl zase 100 %. Budu potřebovat čas, aby se mi to povedlo. Nechci se vracet jen kvůli tomu, abych se vracel. Chci být takový, jako jsem byl dřív. Musím se tedy zaměřit na to zranění. Není pro mě snadné o tomhle mluvit, ale chci být transparentní. Není pro mě lehké ten titul pouštět. Show musí jít dál. Pokusím se vrátit co nejdříve,“ oznámil Jamahal Hill na svém YouTube kanále, že je bohužel vážně zraněný a že se i v návaznosti na činy Jiřího Procházky vzdává titulu, aby o něj mohli bojovat jiní.

Už tak složitá situace v divizi se nyní ještě více zamotává. S kým tedy bude Jiří Procházka bojovat o titul a kdy? To se bude nyní jistě intenzivně řešit.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *