Co Kincl očekává od odvety s rivalem Vémolou a jaký je plán na první kola?

Kincl Vémola

Už tuto sobotu nás čeká odveta souboje, který jsme měli před pěti lety možnost sledovat v rámci organizace XFN. Tehdy Vémola zvítězil na body s tím, že mu patřila hlavně první dvě kola. Ve třetím kole se sice rýsoval obrat, ale Kincl nakonec své tažení nedokázal dotáhnout do vítězného konce. Co tedy nyní očekává od odvety, do které vstupuje jako zkušenější, těžší a obecně lepší zápasník, než tomu bylo před pěti lety?

Šampion Patrik Kincl bohužel před odvetou hlásí nepříjemné komplikace

„Co čekám od zápasu? Karlose všichni známe a známe i jeho styl. Tam se asi nic měnit nebude. Možná se na začátku pokusí překvapit nějakými plaváky, vrtulníky a naskočenými kopy. To si samozřejmě musím pohlídat, ale v momentě, kdy mu pár věcí nevyjde, tak začíná zmatkovat.

Já tedy očekávám to, že vlétne do prvního kola hodně podobně, jako tomu bylo v souboji s Iličem. Nebude si věřit na pozdější kola, takže to bude chtít za každou cenu urvat v prvním a druhém kole. Nechá tam všechno. Mým úkolem bude tohle pohlídat. Je třeba uhlídat ten tlak, který je samozřejmě náročný… Nesmím si ten začátek nechat utéct. Nesmím tam však zároveň nechat moc sil, abych je pak mohl využít v další fázi zápasu. To bude asi ten nejtěžší úkol. Nemůžu jet pohodičku, ale zároveň nemůžu sprintovat, protože bych všechnu nádrž nechal v prvním a druhém kole. 

V zápase s Pirátem jsem měl v plánu napodobovat Karlův styl, aby nebyl zápas Vémola vs Pirát a Vémola tak šel hned se mnou, což se také hned nestalo, protože musel mít rozpinkávací zápas. Henry Cejudo si dal v UFC po třech letech taky rozpinkávací zápas, jen s rozjetým Sterlingem,“ rozpovídal se šampion Patrik Kincl ve svém novém vlogu, ale konkrétní plán nakonec neprozradil.

Ten se tedy dozvíme až v sobotu večer v O2 Aréně v hlavním zápase turnaje OKTAGON 43.

 

OKTAGON 43: Startovka

Kincl vs Vémola 2

Kozma vs Lohoré

Glismann vs Van Suijdam

Etebar vs Gogoladze

Pukač vs Brož

Legierski vs Kuzník

Bryczek vs Chadwick

Melillo vs Mazúch

Daněk vs Brajshori

Toledo vs Doussis

Vila vs Thinghaugen

Turnaj, který se odehraje v pražské O2 Aréně, je možné sledovat skrze PPV organizace a nebo prostřednictvím Tipsport TV.

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *