Co jste čekali?! „David“ Zátorský reaguje na výhru nad „Goliášem“ Cvernou

Zátorský Cverna
 

Součástí turnaje Fight Night Challenge 3, který bohužel znovu řešil obrovské problémy s PPV, potažmo s webem, byl i hodně nevídaný duel Cverna vs Zátorský. Mezi oběma borci byl totiž váhový rozdíl přes 50 Kg. Čekalo se tedy, že Zátorský bude hodně utíkat, aby náhodou neschytal nějaké kladivo, ale Michal se soupeře vůbec nebál a hned několikrát se s ním pustil do přestřelky. V průběhu duelu navíc skvěle bodoval, díky čemuž nakonec jednomyslným rozhodnutím zvítězil na body a připsal si tak hodně cenný skalp.
Promotér Novotný reaguje na turnaj RFA 7 a milionové požadavky Siváka a Růžičky

„Co jste čekali?“ reagoval Zátorský po souboji. „Řekněte mi, co jste čekali? Mám přes 220 zápasů. Samozřejmě však respekt že do toho Alex šel. I jsem tam od něj nějakou chytil. Jestli někdo sleduje super těžké váhy v boxu, tak ví, že je to tam i hodně o klinčích. Já si tam sbírám čas, protože se jdou 3 minuty v kuse. I 30 sekund svázání je v můj prospěch, pokud to rozhodčí nezastaví. Zaprvé bych si tímto rád řekl o Fortuna výkon večera. Dejte mi to. Zadruhé děkuji každému, kdo mi fandil a kdo mě podporoval. Děkuji vám všem, kteří jste přišli. Doufám, že se vám to líbilo. Zaplatili jsme si, takže byste za to měli dostat show. Děkuji trenérům. No co? Děkuji! Jdeme dál, jdeme do světa!“

Alex Cverna samozřejmě za prohru od fanoušky schytal hodně kritiky, protože se mnozí domnívali, že by měl díky obrovské váhové převaze vyhrát. Zátorský však vsadil na skvělý pohyb a bohaté zkušenosti, které se v souboji jasně zúročily.
 

Úřadoval i Čepo, který si v hlavním zápase připsal další ukončení v prvním kole

„Děkuji vám lidé za podporu. Jak řekl trenér – povinnost. Respekt však každému, kdo vstoupí do ringu. 17391 lidí nechtělo boxovat 5 dní do zápasu bez přípravy, což je úplně normální a respektuji to, ale někteří lidé to nedokážou pochopit. Je však asi lehčí se smát ostatním, jako třeba farmářům a tak podobě. Ti chlapci přitom odbouchali 4*3 minuty. Zkuste si bouchat naplno do pytle 4 kola. Do pytle, který vám nevrací údery a nekoukají se na vás přitom tisíce lidí. Tento rok toho bylo hodně a už stačilo. Je taky třeba oddechnout. Ale jdeme dál. Trochu jsem si alespoň vydělal na kemp. Zranění naštěstí nejsou. Chvála tomu nahoře. Vidíme se v dalším boji,“ reagoval Vlasto Čepo, který má za sebou extrémně úspěšný konec roku.

Oblíbeného divočáka nyní čeká menší pauza, aby si odpočinul a zahojil tělo, ale nejpozději v dubnu bychom ho měli vidět zpět v boji. OKTAGON se totiž vrací do Bratislavy, u čehož samozřejmě El Chapo nemůže chybět. Navíc by konečně mělo dojít na dlouho očekávaný souboj s Peňázem, který byl nyní znovu na stole, ale s ohledem na zranění jen v boxu, což Peňáz odmítl.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Vlastislav “ElChapo” Čepo (@vlastocepo)

 


 

1 komentář na “Co jste čekali?! „David“ Zátorský reaguje na výhru nad „Goliášem“ Cvernou”

  1. Pingback: Novotný rozporuje milionové výplaty! Co k financím řekl RFA promotér Marhanský?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *