Co je potřeba k tomu, abyste Maxe Hollowaye poslali do bezvědomí? Tohle!

Max Holloway má na svém kontě celou řadu rekordů, ale jedním z nejzajímavějších je ten, že v průběhu 27 zápasů v UFC ani jednou nešel k zemi. Ano, inkasoval tvrdé údery, po kterých byl na chvíli v problémech, ale ani jednou nešlo o klasický knockdown, což je v podstatě zázrak. Ani Dustin Poirier, který má v rukách granáty, nedokázal Maxe posadit na zadek. Víme sice, že je Max porazitelný, ale zatím je v podstatě nevypnutelný. Jeden způsob, jak ho dostat do bezvědomí, však přeci jen existuje.


 

Šmitec! Ne každý z toho bude nadšený, ale BJP tým učinil zásadní rozhodnutí

Holloway má na svém kontě v rámci UFC 21 výher, čímž se řadí do elitního klubu dalších 11 bojovníků, kterým se něco podobného povedlo. Max navíc v rámci pérové váhy hned 11 duelů ukončil před limitem, což je nejvíce v historii divize. Hned devět výher navíc získal před limitem via KO/TKO, což je rovněž rekord. Takhle bychom mohli pokračovat ještě hodně dlouho, protože Holloway drží hned několik rekordů, co do rozdaných úderů v jednom zápase nebo v sérii zápasů. V souboji s Kattarem na turnaji UFC on ABC 1 například rozdal neuvěřitelných 447 signifikantních úderů a hned ve 746 případech se pokusil soupeře zasáhnout. Epická statistika.

Jak už bylo zmíněno, Max v průběhu své UFC kariéry nikdy nešel k zemi. Ano, tvrdě inkasoval a ano, prohrál několik zápasů, ale nikdy to nebylo stylem, že by dostal bombu a šel k zemi. S Volkanovskim v poslední době například prohrál jen na body a to jen relativně těsně.

Nakonec se však přeci jen našel způsob, jak ho poslat do bezvědomí. Budete však k tomu potřebovat stíhačku a pořádné přetížení několika G.

     

Holloway ukázal, jak velké má srdce

Hned po posledním souboji Sung Jung vzkazoval, že bohužel přišel o své zápasové rukavice, které si v kleci sundal. Vysvětloval, že pro něj mají velkou citovou hodnotu, protože jde o rukavice z posledního zápasu kariéry, což je naprosto pochopitelné. Max Holloway se tedy do věci vložil a poslal Zombiemu skvělý dárek.

„Pokud jsi bojovník, tak asi víš, jak moc pro bojovníka, který končí kariéru, znamenají rukavice, zejména pro mě, který se k získání pásu nikdy nedostal,“ řekl Zombie podle anglického překladu na svém kanálu na YouTube. „Max dobře ví, jak moc pro mě znamená, že si mohu nechat rukavice z posledního zápasu. Max tedy oslovil mě i mého kamaráda Jaye Parka a nabídl mi, že mi pošle své rukavice z toho zápasu. Když jsem viděl jeho zprávu, říkal jsem si: ‚Jak může být proboha tak hodný? Vždyť to vůbec nemá zapotřebí. Vím, jak je pro bojovníka těžké jen tak rozdat své rukavice.“

    

Zombie, který byl štědrostí dojatý, samozřejmě dobrý skutek pohotově oplatil, „Během přípravy na zápas jsem se dozvěděl o požárech na Maui, takže jsem měl původně v plánu po zápase přispět na Maui. Jakmile jsem dostal tyto rukavice, chtěl jsem Maxovi něco vrátit. Seznámil jsem se s charitativní organizací, která s Maxem spolupracuje, a rozhodl jsem se, že dar věnuji této organizaci. Věnoval jsem 20 000 dolarů. Stejnou částku věnoval i Jay Park.“

Oba borci si tak vzájemně pomohli a nabídly krásná gesta, která ukazují, jak velká srdce bojovníci mají a jak štědří dokáží být.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *