Co dále se Soldičem? Nabídka od UFC na stole!

Roberto Soldič

Jeden ze spolumajitelů polské organizace KSW Martin Lewandowski byl v jednom z rozhovorů dotázán na smlouvu Soldiče a přiznal, že kontrakt KSW s Robertem Soldičem končí. Jak to vypadá s Chorvatovou budoucností a kde bude pokračovat?

Titulová bitva Teixeira vs Procházka doslova na dohled?

Roberto Soldič je nyní dvojnásobným šampionem organizace KSW ve welterové a střední váze. Nedávno brutálně knockoutoval polskou legendu Mameda Khalidova a právě v tomto souboji získal pás střední váhy. Po tomto vítězství Roberto oznámil, že by rád zabojoval o třetí pás, tentokrát v polotěžké divizi. 

“Smlouva končí, to je přirozený řád věcí. Musíme si sednout, promluvit si o tom a vstoupit do procesu vyjednávání. Roberto měl na stole nabídku od UFC, ale myslím, že se domluvíme,” uvedl Lewandowski. 

Martin Lewandowski také potvrdil, že smlouva chorvatského zápasníka má tzv šampionskou doložku, prodlužující kontrakt v situaci, kdy zápasník drží pás. Ta se aktivovala, když Soldič získal druhý pás v posledním souboji s Mamedem Khalidovem.

“Ano, ta doložka tam je, ale můžete vystoupit z jakékoli smlouvy. Každý kontrakt může být porušen, ale má to nějaké dopady, které nemusí být příjemné. Doufám však, že se nám podaří nějak dobře domluvit. Myslím, že Roberto si u nás vede velmi dobře, nejen finančně, ale i obecně, co se týče péče mimo oktagon. Jsem mu také vděčný za to, co pro nás udělal, a to je oboustranně výhodná situace.”

Lewandowski také prozradil, že hlavním bodem jednání budou určitě finance a uvedl, že si je téměř jistý, že se s chorvatským zápasníkem domluví k oboustranné spokojenosti.

“Myslím, že to bude finančně náročný krok a musíme vidět, jak ziskový pro nás tento krok bude. Pokud Roberto zůstane v KSW, bude s největší pravděpodobností v první trojce nejlépe placených zápasníků KSW,” dodal spolumajitel organizace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *