Clash vedení odhaluje, zda bude Kociána před zápasem testovat na omamné látky

Clash

Úvodní foto via Extra.cz / Super.cz
Nedávno se v Praze konala další tisková konference, na které vedení odhalilo startovku turnaje Clash of the Stars 8, který nás čeká 22.6. v Ostravě, kam lístky zmizely během pár hodin. Těšit se můžeme na Grznára, Bendu, Veselého, Lukeše, ale také legendu hudebního průmyslu Kociána, který však otevřeně mluví o tom, že bojuje se závislostí. Bude ho tedy vedení organizace před soubojem na přítomnoat omamných látek v těle testovat?


VIDEO: Snejks a Kocián si dali první staredown a byla z toho samozřejmě mela

Napadlo mě, že bych měl splatit nějaké dluhy, které jsem si udělal tento rok. Choval jsem se jako lotr. Dělám to pro peníze a také, abych se trošku korigoval a chodil alespoň dvakrát, třikrát týdně do posilovny. Jsem tu proto, abych bavil lidi. Jdu tam bojovat hlavně sám se sebou a svými démony než se soupeřem. Nabídka je o tom, že si můžu vydělat peníze a ještě můžu dokázat být alespoň 45 dní čistej,“ vysvětlil Kocián pro Super.cz, proč vlastně na souboj kývl, i když není v úplně té nejlepší formě. Naopak evidentně bojuje se silnou závislostí.

„Nedali mi žádnou velkou finanční odměnu. Řeknu to takhle, je to lepší, než kdybych točil nějaké gay porno za tyhle samé prachy. Sto litrů, víš co, je možná lepší zápasit než jezdit do Holandska. Teď si půjčuji peníze, abych je pak vrátil ze zápasu. Ne, takhle, během covidu jsem se živil na stavbě. Nevážil jsem si toho, že jsem dostal s kluky peníze zadarmo. Myslel jsem si, že budu chytřejší než ekonom, ale teď si vážím každého pěti-kila.“
    

Kocián na zmíněnou tiskovou konferenci dorazil v hodně zvláštním stavu, takže se nabízí otázka, zda bude vedení bývalého člena kapely Lunetic před soubojem nějak kontrolovat, protože samozřejmě hrozí, že bude pod vlivem omaných látek. „Testy na přítomnost drog či jiných omamných látek našim zápasníkům neděláme a nemáme na to ani právo,“ cituje Forum 24 Jakuba Jíru.

Uvidíme tedy, v jakém stavu Martin na souboj dorazí. Proti sobě totiž bude mít Snejkse, který je známý svým neortodoxním stylem, se kterým vlastně slaví docela úspěch. Poté, co prohrál s Veselým má totiž na kontě dvě výhry v řadě, takže se jistě pokusí přidat i tu třetí.
   

Clash of the Stars 8: Startovka

Grznár vs Dynamo Križan – titulový souboj

Gelnarová vs Dostálová – OKTAGON UDG

Kocián vs Snejks

Mikulášek vs Sandro – první kolo box, druhé kolo kickbox, třetí kolo MMA

Charizan vs Nathan

Veselý vs Fayne 2 

Taxi Kár vs Benda

Juřička vs Samir

Podhorný vs Bayer – box v malých rukavicích

Undertaker vs Kobra Kutka

Michálek vs Corleone & Bukys – tag team souboj, tedy zápasí jeden, ale může skrze plácnutí poslat do boje druhého

Lukeš vs Novby

Huhu vs Rybka
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *