Ciryl Gane vzpomíná na černý den s Jonesem! Odčiní doma zaváhání?

Ciryl Gane

Bývalý prozatímní šampion UFC v těžké váze Ciryl Gane si po pádu s Jonem Jonesem prošel temnými časy. Gane se tento víkend vrací na turnaji UFC ve Francii. Tento víkend se v Paříži utká s rozjetým Sergheiem Spivacem. Ciryl gane se chce vrátit na vítěznou vlnu poté, co na turnaji UFC 285 prohrál s Jonesem už v prvním kole souboje.

Až tak?! Jaký balík vydělala Paige VanZant za první den na OnlyFans?

Prohra Ciryla Ganea s Jonesem byla jeho druhou titulovou porážkou v řadě. Na turnaji UFC 270 prohrál s Francisem Ngannouem a poté se mu v Paříži podařilo zdolat Taie Tuivasu. Ačkoli Gane ve své kariéře utrpěl jen tyto dva neúspěchy, prohra s Jonesem vedla k velkému zpytování duše a kritice sebe sama. Během nedávného rozhovoru s Johnem Goodenem se Gane otevřeně vyjádřil k následkům své prohry s Jonesem.

„Byli jsme si jistí a spokojení se situací,“ řekl Gane. „Byl jsem opravdu šťastný, že tam budu a budu bojovat s Jonem Jonesem a pak bum… Byl to hrozný okamžik. Pak jsme se vrátili do gymu a soustředili se na mou budoucnost. Chápu, že lidé byli opravdu zklamaní. Diváci očekávali velkou válku, možná nějaké moje překvapení a pak to nebylo to, co od toho čekali. Když jsou zklamaní fanoušci, je to opravdu špatné. Lidé opravdu rychle zapomínají, ale já jsem silný. Měl jsem dobrý základ, dobrý tým a dobrou rodinu a v reálném životě, když jdete po ulici, už máte od lidí dobrou zpětnou vazbu. Musím se z toho poučit a předvést skvělý výkon!“
Gane má šanci vrátit se opět na vítěznou vlnu před svým rodným městem v Paříži. Čeká ho těžká zkouška v podobě Srgheie Spivaca, který si během svého působení v UFC připsal vítězství nad borci, jako jsou Derrick Lewis, Aleksei Oleinik a Tai Tuivasa. Celkově má v největší světové organizaci bilanci (7-3). 

UFC Gane vs Spivac – Fight Card:

Ciryl Gane  vs.  Serghei Spivac 265 lbs

Manon Fiorot  vs.  Rose Namajunas 125 lbs

B. Saint-Denis  vs.  Thiago Moisés 155 lbs

Volkan Oezdemir  vs.  Bogdan Guskov 205 lbs

Yanis Ghemmouri  vs.  Caolan Loughran 135 lbs

Morgan Charriere  vs.  Manolo Zecchini 145 lbs

Zarah Fairn  vs.  J. Cavalcanti 135 lbs

Nora Cornolle  vs.  Joselyne Edwards 135 lbs

Ange Loosa  vs.  Rhys McKee 170 lbs

Farid Basharat  vs.  K. Rodrigues 135 lbs

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *