Chtěly ho elitní organizace KSW i ONE! Proč si tedy vybral OKTAGON MMA?

OKTAGON

V návaznosti na zahraniční expanze do Německa a nyní i do Velké Británie organizace OKTAGON MMA pravidelně hlásí nové posily, které mají do organizace přinést novou krev a pomoct s celým procesem. V návaznosti na turnaj OKTAGON 44 jsme se tak například dočkali potvrzení dalšího velkého jména, které by mohlo rozvířit vody hned v několika vahách.

No a je rozhodnut! Tohle je důvod, proč se Conor letos do boje nevrátí

Promotér Ondřej Novotný v souvislosti s další titulovou obhajobou šampiona Patrika Kincla zmiňoval jména, jako je Bryczek, Pirát, Čepo, Peňáz a další, ale také se nechal slyšet, že má na dosah jednu zajímavou posilu, která byla nyní nejspíš odhalena.

Německý OKTAGON profil totiž potvrdil, že novou posilou organizace se stává Kerim Engizek, což je jméno, které vám možná zatím moc neřekne, ale které se rozhodně vyplatí sledovat. Engizek to má aktuálně 18-4 s tím, že vyhrál posledních 11 zápasů v řadě. Hned 15 výher navíc dokázal získat před limitem (12 KO/TKO, 3 SUB). V rámci světovému žebříčku střední váhy mu patří krásné 118. místo, takže do střední váhy organizace jistě skvěle zapadne.

Na IG má navíc 213 000 sledujících, takže s sebou do organizace přináší i početnou základnu fanoušků, což se vždy hodí. S ohledem na výše zmíněné měly o Kerima zájem organizace KSW i ONE FC. Proč si tedy vybral OKTAGON MMA?
„Spousta fanoušků se ptá, proč jsem si vybral OKTAGON MMA a ne UFC. Před časem jsem se totiž nechal slyšet, že už nebudu bojovat v Německu ani nikde jinde, pokud nepůjde o UFC. Problém byl totiž v tom, že organizace jako KSW a nebo ONE po mně chtěly dlouhodobé smlouvy, které neměli možnost odejít pryč. S OKTAGONem se nám však podařilo vyjednat super kontrakt. Mám totiž ve smlouvě klauzuli, že pokud se ozve UFC, tak budu moct odejít, což je pro mě klíčové. 

Nyní tedy budu zápasit v OKTAGONu. Vidím totiž, jak skvělá je tu atmosféra a nálada. OKTAGON je momentálně špičková organizace. Všichni se mě ptají, kdy budu bojovat? Nechci nechat fanoušky čekat, takže mohu potvrdit, že budu bojovat v září ve Frankfurtu. Po deseti letech se mi navíc podařilo získat vízum do USA, takže je cesta k UFC otevřená,“ vysvětlil Engizek v jednom z posledních rozhovorů, že do OKTAGONu míří hlavně i díky tomu, že mu případně nebude bránit v cestě do UFC, která je evidentně velmi blízko.
Co nás čeká dál?

28.7. Praha Štvanice – OKTAGON Štvanice Speciál

Magard vs Račić – zápas o titul bantamové váhy

Pirát vs Bryczek

Mikulášek vs Magnor

Lengál vs Sheck

Primera vs Úškrt

Roušal vs ?

29.7. Praha Štvanice – OKTAGON 45

Sanikidze vs Keita – zápas o titul pérové váhy

Vémola vs ?

Buchinger vs ?

Škvor vs ?

Andryszak vs ?

16.9. Frankfurt – OKTAGON 46

Dalisda vs Austin – zápas o titul slámové váhy

Engizek vs ?

Jungwirth vs ?

7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Peňáz vs Čepo 

Brož vs Pukač  2

Buchinger vs ?

? Vémola vs Langer ?

4.11. Manchester – OKTAGON 48

18.11. Kolín nad Rýnem – OKTAGON 49


1 komentář na “Chtěly ho elitní organizace KSW i ONE! Proč si tedy vybral OKTAGON MMA?”

  1. Pingback: BREAKDOWN 106 - OKTAGON 44, UFC, The Ring, Bellator, PFL | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *