Chladnokrevné UFC! Bojovník dostal týden před Vánocemi krutou zprávu

UFC Dana White

Před posledním UFC turnajem roku 2022 jsme vás informovali o nepříjemné nehodě Derona Winna, která trochu připomínala situaci, kterou známe i z domácí organizace OKTAGON MMA. Podobně jako Alex Cverna totiž i Winn upadl na schodech, kvůli čemuž následně nemohl nastoupit do zápasu. Vše se stalo přímo v prostorách UFC Performance Institute, kde Winn omdlel a nepříjemně se zranil, takže byl nucen odstoupit ze zápasu, což má nyní bohužel hodně krutou dohru.

UFC má pro fanoušky do roku 2023 další špatnou zprávu, kterou neuslyší rádi

„Včera jsem v UFC Performance Institutu omdlel a měl jsem zvláštní nehodu,“ vysvětloval Winn, proč bohužel musel další zápas zrušit. „Spadl jsem ze schodů a dost tvrdě se uhodil do hlavy. Utrpěl jsem lehký otřes mozku. Odvezli mě do nemocnice a udělali mi spoustu testů. Většina testů dopadla normálně, takže jsem za to vděčný. Vzhledem k tomu, že jsem utrpěl otřes mozku, tak se mě UFC a lékař rozhodli stáhnout z mého zápasu s Marquezem. Jsem z toho zničený. V posledních měsících jsem do přípravy vložil tolik práce. Doufám, že se brzy vrátím. Omlouvám se svému soupeři a omlouvám se všem, kteří do mě v tomto kempu investovali. Miluji vás všechny, kteří mě podporujete.“

V návaznosti na to, že měl Winn po plné přípravě, se čekalo, že se zápas přesune někdy na začátek příštího roku, ale místo toho přišla týden před Vánocemi hodně krutá novinka, se kterou se nyní Deron bude muset srovnat.

„Dostat padáka týden před Vánocemi poté, co se člověk zraní v jejich prostorách? Kamaráde, tohle je krutý byznys. Takhle to prostě chodí,“ informoval totiž Winn, že byl ze strany UFC vyrozuměn, že v lize mistrů v návaznosti na nehodu bohužel končí. „V úterý mi volal UFC právník Hunter Cambell, který mě informoval o tom, že se naše cesty rozcházejí. Vysvětlil mi, že je to v souvislosti s mojí bilancí. Samozřejmě jsem se snažil bránit, protože si nemyslím, že je tohle ten pravý důvod. Pokud by to tak bylo, tak by mě mohli vyhodit dřív. Samozřejmě mě to mrzí, protože bych se rád rozloučil nějakým soubojem, i kdyby to měla být prohra.“

Winn v rámci UFC nastoupil do 5 zápasů, ze kterých si odnesl 2 výhry a 3 prohry, což zase ještě není tak špatné a v dalším zápase měl šanci bilanci srovnat na 3:3. K tomu však nedostal šanci, takže si nyní bude muset hledat nové angažmá.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *