„Chci Vémolu,“ hlásí Jeremy Kimball a nabízí hodně nadějné novinky

Kimball Vémola

Už zítra nás v německém Frankfurtu čeká turnaj OKTAGON 36, kterému vévodí odveta Eckerlin vs Oliveira 2. Na kartě však nejdeme hned několik duelů, které lze označit jako „zápas o Vémolu“.Můžeme tak s trochou nadsázky brát souboj Pirát vs Polívka a pak také Puetz vs Petrášek, i když se Terminátor nechal slyšet, že s Melounem zápasit nebude a případně mu titul přenechá. Nejvíce však označení sedí na duel Moeil vs Kimball, protože se už teď mluví o tom, že by se vítěz následně utkal s Vémolou o titul. Grizzly je evidentně pro.

Tak pozor! Akce UFC 282: Procházka vs Teixeira 2 se dočká velké bomby?

„Už jsem na správné váze, ale přeci jen jsem se šel trochu protáhnout,“ objevil se Jeremy Kimball ve vysílání Ondřeje Novotného. „Přiletěli jsme v 8 ráno. Byla to dlouhá cesta. Asi 10 hodin, protože jsme letěli přes Detroit. S váhou to bude asi jako minule, budu mít kolem 250 liber, takže zhruba 112 Kg (nakonec měl na váze 115 Kg). Musím se sice soustředit na zápas, který mám před sebou, ale chci Vémolu. Předpovídám, že tenhle zápas ukončím v prvním kole. Je to wrestler, takže se mě pokusí dostat na zem, čemuž se musím vyhnout. Taky si musím ze začátku dát pozor na jeho sílu, protože je hodně velký… Obecně mám však v plánu teď být aktivnější. Ale samozřejmě je primární zápas přede mnou a pak se můžeme bavit. Možná dopadne prosinec. Proč ne, pokud tohle ukončím v prvním kole.“

Kimball si je tedy evidentně dobře vědom toho, že je ve hře Vémola a samozřejmě i titulový zápas v jednom, což je velká motivace. Dokonce tak velká, že Grizzly plánuje být v blízké době mnohem aktivnější, což by jistě fanoušci ocenili. Uvidíme však, jak dopadne sobotní zápas, protože Kimballa čeká Boss Moeil, což není vůbec snadný soupeř.

 

Vémola před časem potvrzoval, že má titulový zápas slíbený 

„Já mám slíbeno od Ondry Novotného, že když v prosinci porazím Kincla, takže budu šampion střední i polo-těžké váhy, že mi dá v únoru v Mnichově boj o těžkou váhu, že budu moct být první, kdo se pokusí o tři tituly. Ondra o tom jen nikde moc nemluví, tak z toho mám takový pocit, že to nikde nezmiňuje, aby to pak nedopadlo jako to Německo a aby mi pak neříkal, že to neslíbil a že to nebylo domluvené. Já to od něj mám slíbené, že když budu mít dva tituly, tak mohu jít o titul v těžké váze, ale nikde to neříká, kdyby se mu to náhodou pak nehodilo, tak aby pak to jakoby neslíbil, což si myslím je škoda.

Za mě podaná ruka platí. Když se s někým na něčem dohodnu, tak přes to nejede vlak. Takhle jsem to od OKTAGONu vnímal a to, že se teď věci dějí jinak, mě vyloženě mrzí. Ale neposeru se z toho. Mrzí mě to jen vnitřně. Je mi to jedno. Já své slovo držím,“ propálil před časem Karlos Vémola během přímého přenosu s Fight Live další plány.

Úvodní foto via OKTAGON MMA
 1 komentář na “„Chci Vémolu,“ hlásí Jeremy Kimball a nabízí hodně nadějné novinky”

  1. Pingback: Krádež? Michal Martínek bohužel v polském KSW sporně prohrává |

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *