“Chci Jiřího!” hlásí po výhře nad Santosem rozjetý Jamahal Hill

Jamahal Hill Jiří Procházka

Máme za sebou další UFC turnaj, který byl speciální v tom, že všechny zápasy skončily před limitem, což už se dlouhé roky nestalo. O hlavní zápas se postaral duel polo-těžkých vah Santos vs Hill, který sliboval přestřelky a nelítostnou akci, ale nakonec jsme dostali spíše opatrnější zápas, který Santos prokládal nekončícími pokusy o takedowny, což u něj moc často nevidíme. Navzdory očekávání tak ukončení přišlo až ve 4. kole, ve kterém Hill Kladivouna natrefoval a na zemi jej pak dobil ostrými lokty. Po souboji si pak samozřejmě řekl o Jiřího Procházku, o kterého už se nějakou dobu hlásí.

Charles Oliveira má výhružný vzkaz pro Islama Makhacheva a jeho tým

“Jamahal Hill je sakra těžký a náročný soupeř. Je známý tím, že je hodně agresivní. Díky tomu má na kontě celou řadu ukončení, ale já mám v rámci divize na kontě nejvíce ukončení. Uvidíme tedy, jak to dopadne. Já to vidím jasně. Pojďme tam a přestřelujme se. Vyměňujme si kopy a údery až do té doby, dokud jeden z nás nepadne k zemi,” navrhoval Santos před zápasem, ale ani jeden z borců pak této taktice nebyl úplně nakloněný. Ano, dostali jsme hned celou řadu zajímavých výměn, ale žádná netrvala nijak výrazně dlouho protože bylo jasné, že by pro jednoho nebo druhého znamenala konec, který nakonec přišel až ve čtvrtém kole.

“Zajímají mě všichni z vrcholu divize, ale rád bych se utkal s Jiřím. Už se o něj hlásím asi dva roky. Prostě s ním chci bojovat. Je mi jedno, že je šampion. Mám dvakrát více UFC výher, než on. Chci ho. Pokud to s ním nedopadne, tak chci toho, který vládl předním. Vezmu Jana. Jsem hladový. Tenhle lev chce zlato a je jedno, jestli je současné a nebo bývalé,” vysvětloval Hill po zápase, že chce Jiřího Procházku a pokud nedopadne ten, tak Jana Blachowicze.
 

Je však jasné, že Jiřího zatím nedostane, protože na toho čekají jiní vyzyvatelé. Jan by v určitém případě dopadnout mohl, ale i to se nyní jeví jako spíše nepravděpodobné. Uvidíme, jak se celá situace vyvine…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *