Charles Oliveira reaguje na drtivou výhru nad Gaethjem

Charles Oliveira Conor McGregor
 

Poslední dny byly pro Charlese Oliveiru jako děsivá horská dráha. Ve čtvrtek večer šel totiž spát s tím, že má váhu hotovou, aby ráno kvůli špatně kalibrované váze zjistil, že má kilo přes. Na poslední chvíli se sice snažil situaci zachránit, ale stejně převážil o půl libry, tedy o zhruba čtvrt kilogramu, kvůli čemuž nakonec přišel o titul šampiona lehké váhy podobně, jako tomu bylo v OKTAGONu v případě Vémoly. V duelu Oliveira vs Gaethje tak mohl titul vyhrát jen Justin. Na přístupu obou borců to však evidentně nic nezměnilo. Oba šli hned od začátku do sebe s tím, že Gaethje dokázal Oliveiru poslat k zemi, ale nakonec to byl on, komu se po jednom z úderů podlomila kolena a nakonec klepal, protože měl těsně nasazený RNC. Oliveira sice není oficiálně šampionem, ale všichni ho tak stejně vnímají.
UFC elita reaguje na smutnou “vraždu” Tonyho Fergusona

“Hele, něco mi tady sakra chybí,” reagoval Charles Oliveira po výhře na fakt, že nedostal titulový opasek. V moment, kdy vstoupil do klece, o něj totiž právě kvůli nesplnění váhy přišel. “Máme tady šampiona a ten šampion je Charles Oliveira.”

Oliveira, jak už je u něj v poslední době zvykem, tvrdě inkasoval a šel k zemi, ale i přesto zachoval chladnou hlavu a nakonec dokázal souboj pohodlně otočit ve svůj prospěch, “Tohle je moje zpráva pro celou divizi. Jsem pro vás všechny sakra problém. Však se podívejte na můj tým a na mě. Já jsem šampion a měl bych nyní mít šampionský opasek.”
 

“Je mi úplně jedno, koho přede mě UFC postaví jako dalšího. Je mi to jedno. Conore McGregore, chceš si to dát?” pokračoval Oliveira, který je prý připravený si to dát o titul s kýmkoliv, ale klidně by se mu líbil souboj s irskou hvězdou. O duelu Oliveira vs McGregor už se v minulosti spekulovalo a nyní, kdy nemá divize šampiona, by na něj možná mohl přijít čas.

Souboj chce totiž Oliveira, který by si hodně zajímavě vydělal, i vedení UFC, které ví, že každý zápas Conora McGregora, obzvlášť ten titulový, dokáže prodat enormní množství PPV.


 

2 komentáře na “Charles Oliveira reaguje na drtivou výhru nad Gaethjem”

  1. Pingback: UFC elita reaguje na smutnou "vraždu" Tonyho Fergusona | MMA Shorties

  2. Pingback: UFC elita reaguje na krásnou válku Oliveira vs Gaethje | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *