Radost pohledět! Oliveira podporuje Fergusona a nabízí mu pomoc

Charles Oliveira Tony Ferguson

V minulosti byl Charles Oliveira vnímám jako borec, který má velké problémy s váhou a který se navíc pod tlakem soupeřů láme. To už však nějakou dobu neplatí, i když u posledního souboje váha roli hrála, ale tam byly obecně hodně zvláštní okolnosti. Oliveira totiž v posledních letech ukazuje, že neuvěřitelně vyspěl vyvinul se v komplexního bojovníka, který je smrtící na zemi i v postoji. Navíc se ukazuje, že je to i pokorný člověk, který nezapomíná a je připraven laskavost jiných pohotově oplatit.

Turnaj RFA Grand Opening přišel o hlavní hvězdu akce?

“Pohybujeme se mezi velkými vlčáky, takže vrcholy a dna k tomuhle všemu logicky patří. Moc si tě vážím Tonym a cením tě. V oktagonu jsi psal historii. Rozhodně nevěš hlavu. Pokud bys chtěl, tak klidně můžeš přijet do našeho ChuteBoxe´s velitelství v Sao Paulu, kde můžeme společně trénovat na tvůj další zápas. Jsi můj brácha,” vzkázal Charles Oliveira Tonymu Fergusonovi, který bohužel tvrdě prohrál via KO.

Oliveira Tonymu vděčí za hodně. Nikdo z divize s ním totiž nechtěl zápasit a až Tony na poslední chvílí kývl, že se s nebezpečným Brazilcem utká. Charles tak měl možnost získat další výhru a tím i titulovou šanci, kterou proměnil. Evidentně je tedy připravený Tonymu na další cestě pomoct.

“Gratuluji Chandlerovi k jeho výhře na turnaji UFC 274. Moc jsem se v oktagonu bavil. Fanoušci byli neuvěřitelní. Miluju to! Jsem rád, že jsem zpátky a že jsem zase tak hladový, jako jsem byl dřív. Tohle je zatím jen začátek. Přeji ti v dalším zápase hodně štěstí, šampione,” vzkázal Tony Ferguson soupeři, ale i svým fanouškům, kteří ho svým hlasitým skandováním hnali dopředu. Evidentně tedy nevěší hlavu a spíše si v rámci možností zachovává dobrou náladu. “Až na samém dně dokážeš poznat a pochopit, co to znamená skutečně vyrůst.”

Tony si teď samozřejmě bude muset dát na nějakou dobu pauzu, ale poté by mohl využít Oliveirovu nabídku. Mohli by se toho totiž od sebe navzájem hodně naučit. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *