Chandler má bohužel špatné zprávy ohledně souboje s Conorem McGregorem

Chandler McGregor

Už na konci května startuje vysílání další řady reality show The Ultimate Fighter, jejímiž trenéry jsou tentokrát Michael Chandler a Conor McGregor, kteří by se na konci série měli i utkat. Původně se mluvilo o možném srpnovém a nebo zářijovém termínu, protože Ir stále řeší povinnosti vůči anti-dopingové agentuře USADA, ale nyní to bohužel vypadá na nepříjemný posun.

Gangster Veselý dál rýpe do Růžičky a představuje svůj odvážný plán

„Conor říká jednu věc, USADA druhou,“ řekl Chandler pro ESPN. „Conor je rád, když může být veřejně s někým ve sporu. Může to být Dana, sponzoři a nebo borci z jiných váhových kategorií a nebo dokonce jiných organizací. Je to všechno jen velká show. Nevím, co si z toho mám vzít a jak tomu mám rozumět. Být to jen na mně, tak bych to viděl na dva čisté testy a hotovo. Nemám problém s tím, že by to byly dva čisté testy. Není třeba čekat půl roku. Pokud uděláte dva čisté testy, zní mi to tak, že jste čistý. Kdo jsem já, abych v tuto chvíli říkal, jaké jsou podmínky? V tuto chvíli žádnou odpověď nemáme… Věřím, že budeme bojovat někdy na podzim, možná nejpozději v zimě. Uvidíme však, co se stane.“

Ze srpna a nebo září je tak najednou podzim a možná i zima, což je poměrně velký odsun. Navíc ani není jisté, že v tomto termínu na souboj dojde. Když ani Chandler neví, na čem je, tak to nevypadá vůbec dobře.

Conor má evidentně z nějakého důvodu problém se vrátit do anti-dopingového testování, což jen potvrzuje teorie o tom, že si během důchodu, kdy nebyl pod dohledem USADA, pomohl látkami, které nejsou s kariérou UFC bojovníka slučitelné. Na velký návrat si tedy asi budeme muset ještě nějakou dobu počkat.
 

Conor dokonce projevil zájem o box bez rukavic

„Říkejte mi holá tlapa. Je dobře známo, že styly dělají zápasy. Stejně tak jako všechno. Pokud se bojíš a nemáš pro strach uděláno, tak choď do kostela. Včera večer jsem byl povolán do ringu holých pěstí. Já se však nebojím ničeho. Nebojím se žádné člověka, který dýchá vzduch. Bojím se jen Boha a řídím se jím a pokud mě Bůh svého času povede k profesionálnímu zápasu holými klouby o můj nový titul mistra světa, tak to udělám.

Celý ten večer byl skvělý. Gratuluji všem bojovníkům. Dva z mých starých nepřátel se utkali v pekelném souboji a borec, kterého Cowboy utáhl v prvním kole, je nyní mužem tohoto sportu, když porazil bývalého UFC šampiona ve střední váze. Neuvěřitelné.

Chvíli o tom přemýšlejte. Pochopte to jako fanoušci, co je to boj. Vezměte to na vědomí. Zápasení je každý den jiné a nové. Každý zápas s každým člověkem v každém daném dni je jiný. Proto ho tak miluju. Proto si ho tolik vážím.

Zápas Perry vs Rockhold se odehrál v divizi do 185 liber. V této váze jsem ještě nebojoval, ale umím se na takovou váhu dostat. Určitě! Kdo ví, ale Bůh a já věřím Bohu,“ nechal se slyšet Conor McGregor.
Samozřejmě je hodně nepravděpodobné, že by na souboj Perry vs McGregor došlo, ale člověk nikdy neví. Perry se totiž v zápasení bez rukavic doslova našel a stal se v tomto odvětví velkou hvězdou. Však dokázal porazit excelentní MMA bojovníky Venoma i Rockholda. Zdá se, že podobný styl je pro divočáka Perryho jako dělaný. „Mám tvrdé pěsti a pořádně odolnou bradu,“ chlubil se sám Perry, který zároveň prozradil, že mu posledním soubojem skončila smlouva s BKFC. Vydá se jinak a nebo podepíše novou? To se brzy dozvíme.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *