Čepo rýpe do soupeře? Vůbec ne! Jen mu vrací jeho vlastní medicínu

Divočák Vlasto Čepo má za sebou fantastický zápas. V souboji s Taburceanem na turnaji OKTAGON 42 v Bratislavě mu sice teklo do bot, protože mu soupeř ostrými lokty otevřel velkou tržnou ránu na čele, ale ani to El Chapa nezastavilo v tom, aby nabídl další fantastický obrat. Ve druhém kole totiž Vlasto tvrdě trefil, po čemž následovala nelítostná salva úderů, kterou přerušil až přítomný rozhodčí. Vlasto se k souboji před pár dny vrátil s tím, že nabídl několik fotek, které pro soupeře nepůsobí úplně lichotivě. Má to však svůj důvod.

Šampion Kincl přiznává, co mu od promotéra Novotného nepřijde úplně fér

Vlasto na svém profilu sdílel sérii fotek, která mapuje jeho tvrdý obrat. Můžeme tedy například vidět, jak soupeře tvrdě trefuje a jak ho dobíjí na zemi. Nechybí ani fotky toho, jak Taburceanu leží zklamaně na zemi, kde se o něj stará cutman a tým. Na první pohled by se mohlo zdát, že Čepo do soupeře rýpe, ale ono je to vlastně trochu jinak.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Vlastislav “ElChapo” Čepo (@vlastocepo)

 

„Byl jsem přesně připravený na to, že tohle bude dělat. Takhle vypnul srbského neporaženého zápasníka a když viděl, že ho fotograf zabírá, tak týpka zvedl ze země vypnutého a udělal si s ním fotku, kterou pak všude dával a smál se tomu. Po našem zápase by se mohl naučit trochu pokoře a ne mít jen tvrdé řeči. Je však třeba ho ještě trochu napravit, takže doufám a věřím, že dostane Mazucha na Bratislavu, což by mohlo stačit,“ vysvětlil Vlasto Čepo následně, proč dal soupeři ochutnat jeho vlastní medicínu.

Možný souboj Mazuch vs Taburceanu ve svém vysílání zmínil Ondřej Novotný, tak uvidíme, zda na něj nakonec dojde. Rozhodně by to byl zajímavý souboj

 
 

Promotér také prozradil, že je Vlasto Čepo případně žhavý adept na titulovou bitvu, „Je tam samozřejmě Vlasto Čepo s Matějem Peňázem, kteří však jdou spolu. Nevím, jestli by teď řekli ano na zápas s Patrikem. Vlasto po případné výhře nad Matějem asi ano. Nevím však Matěj, kdyby porazil Vlasta, protože je velmi opatrný. Máme tam Piráta, který se vrací do střední váhy. Ten je teoreticky jeden zápas od titulu. Kdyby Patrik nechtěl dlouho jít a Pirát šel s Bryczekem a vyhrál by, tak je zpátky. Jsou tam varianty. Plus mám před podpisem jednoho řezníka krásného. Frajer neskutečný a zajímavý. Vypadá to, že jsem před podpisem, ale dokud podpis není, tak nikdy nevíš.“

Co nás čeká dál?

17.6. Oberhausen – OKTAGON 44: Prozatímní Startovka

Langer vs Poppeck – zápas o prozatímní titul polo-těžké váhy 

Eckerlin vs Primera 

Veličkovič vs Jungwirth 

Grabinski vs Michalidis 

Dyrschka vs Kepa

Xavier vs Strezlczyk

Polívka vs Khajevand

Siwiec vs Hathaway 

Paradeiser vs Fischer 

28.7. Praha Štvanice – OKTAGON Štvanice Speciál

29.7. Praha Štvanice – OKTAGON 45

17.9. Frankfurt – OKTAGON 46

7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Peňáz vs Čepo 

Buchinger vs ?


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *