Čekat?! Rony Paradeiser má jasný vzkaz pro „šampiona“ Loseneho Keitu

Od souboje Sanikidze vs Keita se čekalo ledacos, ale rozhodně ne to, že souboj skončí hned na začátku prvního kola poté, co Keita vyšle první kop. Losene se totiž hned při prvním pokusu o útok zlomil nohu a nebyl tak schopen pokračovat. Sanikidze tedy vyhrál a připsal si první titulovou obhajobu, i když se rozhodně nezrodila tak, jak by si přál. Právě s ohledem na okolnosti a rivalitu se mluví o odvetě. Keita však má šampionské povinnosti v lehké váze, kde čeká jasný vyzyvatel Rony Paradeiser, který nyní poslal Keitovi jasný vzkaz.

Průměrný člověk to vydělá za 5 let! Na jaký balík si Vémola přišel odvetou s Kinclem?

„OKTAGONe, tenhle příběh přeci nemůže skončit takhle! Nebo snad ano? Už se toho udělalo a řeklo tolik, že to takhle prostě nemůže skončit. Dejme si to znovu,“ požádal Losene Keita vedení organizace OKTAGON MMA. S ohledem na to, jak se souboj vyvinul, by se odveta jistě nabízela, jen je otázkou, kdy a kde jí uspořádat.

O souboj se Sanikidzem se totiž na OKTAGON Bratislavu přihlásil legendární Ivan Buchinger, který se bude jen těžko odmítat. Jako veterán scény by si totiž po poslední výhře titulovou šanci jistě zasloužil. Tím pádem by se však možná nestihla odveta s Keitou, protože hrozí, že Mate prohraje a nebo nebude v blízké době schopen nastoupit znovu do boje.

Losene totiž s předstihem navrhoval prosinec, kdy má OKTAGON na programu dva turnaje v Ostravě a v Praze. Pokud by však Mate šel do akce v říjnu, tak by konec roku nejspíš nestihl. Uvidíme tedy, jak se situace vyvine. Je třeba totiž brát v potaz i to, že je Keita šampionem lehké váhy. Titul přitom získal v polovině minulého roku, takže už uběhl rok, během nějž by měl trůn obhajovat.
 

Na to upozornil i jeden z fanoušků v komentářích. Podle něj by měl Keita první obhájit titul v lehké váze s Ronym, se kterým už svedl jeden těsný zápas, a až poté volat po odvetě se Sanikidzem v pérové váze. „Podle tebe to možná byl těsný zápas. S Ronym si to dám kdekoliv a kdykoliv, což on dobře ví. Je však třeba brát v potaz to, že jsem na misi. Rony může počkat. Není to tak, že bych před ním nějak utíkal. To on mě vyzýval, ale byl jsem to já, kdo ho porazil. Dokážu to znovu, jen zatím relaxujte a čekejte,“ reagoval sám Keita.

Priority jsou tedy aktuálně jasně nastavené – zahojit zranění, dát si to se Sanikidzem v odvetě a poté se utkat s Ronym. Jen je otázkou, zda to vedení organizace takhle dovolí. Keita totiž bude potřebovat nějaký čas na to, aby nohu zahojil. Tím pádem se bavíme o konci roku, tedy o roce a půl bez obhajoby titulu, což už je hodně dlouhá doba na to, že má divize jasného vyzyvatele. Je tak klidně možné, že Keita dostane na výběr a pokud zvolí odvetu se Sanikidzem, tak přijde o titul v lehké váze, o který tak bude Rony bojovat například s vítězem duelu Legierski vs Ryšavý, který nás čeká v Bratislavě.
 

Rony má jasnou odpověď!

„Keito, hned ráno musím číst, že bych měl snad na něco čekat? Měl si minimálně tři šance obhajovat pás a místo toho si šel postoj a nebo pérovou váhu do 66 kg. Můj další zápas je titulový a je mi jedno, jestli proti mně budeš stát ty a nebo to bude někdo jiný,“ reagoval Paradeiser jasným vzkazem.

Rony totiž hned několikrát potvrdil, že je jasným vyzyvatelem. Pozici měl v podstatě jasnou už před posledním zápasem, ale nechtělo se mu čekat, takže zamířil do německého Oberhausenu, kde si jasně poradil se zkušeným Fisherem. Nyní tedy vyhlíží jen titulový zápas, čemuž se nikdo nemůže divit. Otázkou tedy je, jak se situace vyvine.
Co nás čeká dál?

16.9. Frankfurt – OKTAGON 46

Dalisda vs Austin – zápas o titul slámové váhy

Kozma vs Veličković 2

Glismann vs Michailidis

Grabinski vs Apollo

Engizek vs ?

Dulatov vs ? 

Fodor vs Šikič 

Ilbay vs Novák

Jungwirth vs Palaiologos

Samsonidse vs ?

 
7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Vémola vs Langer zápas o titul polotěžké váhy

? vs Čepo 

Xavier vs Kimball 

Siwiec vs Gogoladze

Legierski vs Ryšavý

Szabová vs ?

Brož vs Pukač  2

Mazúch vs Taburceanu

Buchinger vs ?

Palasz vs ?

4.11. Manchester – OKTAGON 48

Finále OKTAGON Výzvy Anglie vs Irsko

Quickenden vs Smith

Austin vs Andryszak

Rock vs Pokorný

Wanliss vs Bahník

Lewis vs Stolze

Yousaf vs ? 

Carthwright vs ?

18.11. Kolín nad Rýnem – OKTAGON 49

Moeil vs Todev o titul těžké váhy

9.12. Ostrava – OKTAGON 50

?.12. Praha – OKTAGON 51 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *