Čeká nás další zajímavý turnaj Heroes Gate: Česko vs Ukrajina

Heroes Gate

Dne 27. května 2023 odstartuje další, tentokrát už 27. galavečer bojových sportů pod názvem Heroes Gate. A tradičně to bude v aréně Sparty – Podvinném mlýně. Opět tu budou zápasy v boxu, MMA i K-1.

Organizace OKTAGON MMA bohužel přichází o skvělého šampiona

Máme před sebou další zajímavý domácí  galavečer Heroes Gate 27 Česko vs Ukrajina. Jak už podtitul napovídá, půjde o souboj dvou národů. Diváci se tak mohou těšit na zápasy podle pravidel MMA, K1, profi boxu a také UDG rules v malých rukavicích. Celý galavečer probíhá i pod záštitou Ukrajinské ambasády a Prahy 9.

Můžeme se těšit na skvělé amatérské zápasy v MMA. Evropský šampion Patrik Kutil například bude bojovat s 8-násobným šampionem Ukrajiny Stanislavem Dremliuhou. Václav Žemla nastoupí zpátky v kategorii do 77 Kg s Davidem Tomenkem.

V profiboxu nastoupí za Českou republiku Zátorský 1-0-0 proti Tsuipkovi 7-1-0. Tento duel slibuje skvělý box. Proti neporaženým ukrajinským boxerským bratrům Korenevovým nastoupí Milan Ganoška a Denis Korda.
V K1 budou bojovat za ČR Lukáš Hudler ze Spejbl Gymu a Michal Krčmář z Lanna Gymu proti kvalitním soupeřům z Ukrajiny.

Podle pravidel UDG v malých rukavicích se předvede Melvin Mane, který se nedávno představil na OKTAGON turnaji v Liberci, kde doručil skvělý výkon, a Adama Dvořáček. Adam i Melvin budou mít proti sobe zkušené postojáře.

Jediný profi zápas v MMA obstará Pavla Kladivová 2-0, která se utká s nevyzpytatelnou Viktorii Syniavinou 1-1.

Vrcholem večera pak bude titulový zápas v boxu Lukáš Dekys vs Volodimir Hordiienko.

Vstupenky jsou k dispozici v síti Tisketstream ZDE s tím, že při nákupu vstupenky dostáváte i 10% slevu na nákup u Ego Combat.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *