Bývalý zápasník UFC opět obviněn z ublížení na zdraví a týrání dětí

UFC

Bývalý zápasník těžké váhy UFC Cody East (13-7) byl znovu zatčen. Poslední zatčení vyústilo v obvinění z ublížení na zdraví, zneužívání dětí a neoprávněného uvěznění. Nyní to vypadá tak, že si zápasník pobude nějakou dobu za mřížemi.

Pobavený Tony Ferguson reaguje na nejtvrdší prohru kariéry

Tuto zprávu oznámila televizní stanice KRQE v Albuquerque, která citovala trestní oznámení, ve kterém bylo uvedeno, že tato obvinění byla podána poté, co se East pohádal se svou manželkou a je obviněn z toho, že jí a jejich děti zamkl a držel v autě. Zatím není známo, jak dlouho je zde držel. East byl v úterý propuštěn z Metropolitního detenčního centra okresu Bernalillo na kauci.

Nyní podle online záznamů o zatčení čelí obvinění z týrání dětí, ublížení na zdraví a neoprávněného uvěznění člena domácnosti. Eastova žena řekla policistům, že jí několikrát vyhrožoval a “lehce” jí napadl, když se ho snažila zastavit. Tento incident není prvním střetem Easta se zákonem. East byl zatčen v letech 2006, 2008, 2010 a 2016 na základě různých obvinění, včetně obvinění z domácího násilí. V roce 2008 byl odsouzen ke třem letům vězení za týrání dětí. Nyní ho 26. dubna čeká další soud.

East (13-7) zápasil dvakrát pod hlavičkou UFC. V roce 2016 se utkal s Waltem Harrisem a Curtisem Blaydesem. Ani v jednom souboji neuspěl a navíc vždy prohrál před limitem, takže se s UFC musel rozloučit. V současné době má sérii čtyř porážek. Naposledy se představil minulý rok na turnaji Ringside Unified Fighting, kde v zápase s Michaelem Quinterem padl už v prvním kole.

V roce 2021 byl Eastův bratr Tyler, který byl také MMA zápasníkem, zastřelen před svým domem v Las Lunas. Tyler East údajně zastřelil svou přítelkyni a když ji chtěl odvléct z jejich domu, tak ho na místě zastřelila jiná osoba. Tyler East byl také v minulosti zatčen za domácí násilí. Byl také obviněn z krádeže peněz z bankovního účtu svého zesnulého dědečka.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *