Bývalý šampion Hill předpovídá titulový eliminátor Blachowicz vs Pereira

Hill Blachowicz Pereira

Bývalý šampion střední váhy po poslední prohře s rivalem Adesanyou potvrdil, že minimálně na nějaký čas odchází do polo-těžké váhy, kde se nebude muset tolik mučit se shazováním. Komunita tedy byla hodně zvědavá, s kým se ve své premiéře utká. Mluvilo se o různých jménech, ale vedení UFC nakonec ukázalo na polského chasníka Jana Blachowicze, který bez váhání nabídku přijal. Už na konci tohoto měsíce nás tedy čeká skvělý zápas, který nejspíš rozhodne o tom, kdo dostane další titulovou šanci. Jak to vidí bývalý šampion Jamahal Hill?

Vašek Mikulášek vysvětluje překvapivé rozhodnutí ukončit svou kariéru

„Vidím to tak, že vítěz tohoto zápasu dostane další titulovou šanci,“ potvrdil Hill pro Middle Easy, že vítěz souboje změří síly s naším Jiřím Procházkou. „Jak si myslím, že ten zápas dopadne? Trochu více věřím Jankovi. Blachowicz má podle mě dobrý postoj, který skvěle mixuje s takedowny s bojem na zemi. Věřím, že právě Jan by mohl ukázat, jak je vlastně Alex na zemi slabý a jak velké tam má mezery. Na druhou stranu je však třeba brát v potaz to, že Alex je Alex. Má ruce z kamene, podle čehož má i přezdívku Poatan. Když trefí, tak je většinou zle. Je to sakra velký týpek. Ve střední váze byl obrovský a to se mu bude hodit i v polo-těžké váze. 
 

Pokud se dokáže dostat Jankovi na tělo, tak by mohl něco trefit a vyhrát,“ vidí Hill šance na obou stranách, ale trochu více přeci jen věří Blachowiczovi.

Janek totiž v minulosti ukázal, že to se šikovnými postojáři umí. Však si stačí vzpomenout na souboje s Rockholdem a nebo Adesanyou, kterému nedovolil získat druhý opasek a poslal ho tak zpět do stření váhy, kam následně přišel právě Pereira.

Rozhodně půjde o skvělý zápas a možná i velký souboj stylů. Je totiž jasné, že Jan bude chtít Alexe dostat na zem, s čímž Poatan jistě počítá.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *