Bývalý předseda NSAC lituje, že Whiteovi povolil organizaci Power Slap

Power Slap

Bývalý předseda Nevadské státní atletické komise NSAC Stephen J. Cloobeck se domnívá, že udělal chybu, když pomohl „odstartovat“ ligu Power Slap, kterou vlastní prezident organizace Dana White. Cloobeck si „sype popel na hlavu“, protože by prý dnes takový „sport“ nepovolil.

Přijde exemplární trest?! Růžička i jeho trenér reagují na souboj s Veselým

Bývalý předseda NSAC Stephen J. Cloobeck se domnívá, že udělal chybu, když udělil licenci lize Power Slap. Od chvíle, kdy ji oznámil prezident UFC Dana White, se kolem Power Slap objevuje spousta otázek. Kromě toho, jakou by měla mít popularitu, i obecnou bezpečnost zúčastněných fackovacích zápasníků – sportovců. Spousta fanoušků bojových sportů se na to moc netvářila. Ovšem stejnou měrou se jich ale spousta také dočkala. 

Stephen J. Cloobeck byl jednou z vlivných osobností v Nevadské státní atletické komisi, která se rozhodla dát Power Slap zelenou. Tehdy se to mohlo zdát jako dobrý nápad, ale nyní se zdá, že si tuhle myšlenku Cloobeck rozmyslel. „Udělal jsem chybu,“ řekl Cloobeck. „Nemám z toho radost.“
Dana White v podstatě nejspíš nebude brát v potaz jeden takový názor. Přesto, pokud se za myšlenkou, že by se fackovaná měla zakázat, nashromáždí dostatečný impulz, možná se konverzace znovu otevře a začne se měnit. Power Slap se aktuálně připravuje na své velké finále, které se uskuteční tento víkend. Dana White se hodně soustředí na čísla, která generují sociální média, ale kdo ví, jak se to nakonec promítne do širšího obrazu. 

V posledních letech se na Slap Fighting nadávalo z mnoha a mnoha různých důvodů, přičemž Dana se rozhodl dívat se na věc z té lepší stránky. Někteří ho za tento přístup obdivují, ale jakmile skončí první sezóna, pravděpodobně začne skutečná debata, kde se objeví i protistrana. Zatím nejsou hlášeny nějaká vážná zranění, ale to spíše ukáže až čas. 

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *