Bývalý elitní pornoherec, OKTAGON veterán a tvůrkyně 18+ obsahu? RedFace chytá druhý dech

RedFace

Před časem jsme vás informovali o tom, že první turnaj fackovací organizace RedFace byl oficiálně zrušen, takže majitelé lístků mohli hned několika způsoby požádat o vrácení peněz. Zdálo se tedy, že jak rychle se organizace objevila, tak také zmizí, ale opak je pravdou. Organizace totiž potvrdila velké změny a nyní oznámila další první turnaj, na kterém se objeví hned celá řada známých tváří.

Ty blázne! OKTAGON oznamuje bombu a fanoušci jistě skáčou nadšením

„Nic nás nezastaví. Fackovaná i přes naše úsilí, nebyla definovaná zákonem č. 115/2001 Sb., o podpoře sportu, ve znění pozdějších předpisů, jako sport. Fackovaná se nemůže prezentovat jako show, jelikož bychom tím porušovali zákonná nařízení.

Abychom dosáhli všem nařízení státem a zároveň doručili našim fanouškům show, kterou jsem jim slíbili, budeme transformovat zápasy RedFace ve fackované do atraktivní show splňujících a zákonem nařízených disciplín, jako jsou MMA, box atd. Brzy odhalíme první galavečer, na který se můžete těšit a zároveň oznámíme oficiální termín akce,“ informovala nedávno organizace RedFace na svém IG profilu.

Organizace se tedy z facek přeorientovala na klasické MMA, ve kterém nabídne hned celou řadu hodně známých tváří.
„GALAVEČER, KTERÝ NESE NÁZEV RED FACE RELOADED, SE PONESE V DUCHU JEDNÉ Z POPULÁRNÍ TRILOGIE MATRIX RELOADED. NOVÝ KOCEPT ORGANIZACE RED FACE PŘEDVEDE PROFESIONÁLNÍ ZÁPASY V MMA A TO JIŽ 24. června v UNYP ARENĚ od 19:00 hod. 

Těšit se můžete na zajímavé tváře, reprezentující bojový sport MMA: Lucie Pudilová, David Hošek, Patrik Jevický, David Marcin, Vít Mrákota, David Marcina. Z Kuby k nám zavítá Gabriel Castillio Vargas a další. Dále se můžete těšit na zajímavá jména ze světa influencerů a známých osobností: Tomáš Chlup, Robert Rosenberg, Pavel Novotný, Max Green, Koleso, Uhlířka, Kafuu další,“ láká RedFace na stránkách Ticketportal, kde je možné si zakoupit vstupenky, jejichž ceny se pohybují od 490 do 20 000 Kč.

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *