Bývalá UFC zápasnice Herrig se pochlubila, jaký balík vydělala fotkami

Felice Herrig

Bojovnice Felice Herrig se nám naposledy představila v boji na začátku června, kdy padla s Karolinou Kowalkiewicz a připsala si tak 4. prohru v řadě, což bohužel znamenalo konec v UFC. Herrig však vůbec nemusí zoufat. Hned po ní totiž skočilo BKFC, takže jí čekají zápasy bez rukavic a navíc má hodně zajímavý vedlejší příjem. Felice se totiž pochlubila, jaký balík si vydělá fotkami na síti OnlyFans.

Organizace Clash of the Stars uloví hodně kontroverzního politika?

“Nějakou dobu jsem si pohrávala s myšlenkou, že bych si založila OnlyFans a dávala tam fotky svých nohou, ale přišlo mi to zvláštní a divné. Navíc jsem toho o té síti moc nevěděla. On vám nikdo moc neřekne, takže se to vlastně musíte naučit sami tím, že to zkusíte. Šla jsem do toho a najednou se na mě začaly valit peníze. Za poslední rok na OF jsem si v podstatě vydělala více peněz, než za celou svou kariéru bojovnice. Vše jsem postavila jen na svých nohách. Není to o tom, že bych se ukazovala odhalená nebo někde vystrkovala prsa. Nic z toho nevidíte. Jde čistě jen o mé nohy. Miluju je. Však mi vydělali 500 000 dolarů,” pochlubila se Herrig, která se tak přidala na seznam bojovnic, které mají OF nebo podobné placené stránky, které plní více či méně lechtivým obsahem.
 

Zrovna Herrig však evidentně našla zajímavou díru na trhu, takže se nemusí svlékat jako její další kolegyně, ale místo toho si jen fotí nohy, po kterých je asi pořádná poptávka. Pokud jsou informace pravdivé, tak si Herrig za poslední rok fotkami svých nohou přišla na krásných 12 milionů Kč, což je neuvěřitelné.

Není tedy divu, že bojovnic s podobnými platformami je čím dál tím více. Jednou z hlavních průkopnic byla Paige VanZant, na kterou navázala třeba Loureda, Gonzalez a další. Navíc je jasné, že na základě těchto informací bude podobných profilů jen přibývat, čemuž se asi nikdo nemůže divit.
 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *