Bývalá šampionka Montano vysvětluje obrovské nesplnění váhy

Montano

Málokdo si to možná pamatuje, ale ještě před tím, než se titulu ženské muší váhy zmocnila Valentina Shevchenko, jej vlastnila Nicco Montano. Ta jej vyhrála skrze reality show The Ultimate Fighter, kdy ve finále na body porazila Modafferi. Následně se měl odehrát souboj s Valentinou, ale na ten nakonec nikdy nedošlo. Montano od roku 2017, kdy titul získala, bojovala jen jednou s Pennou, která vyhrála na body. Nyní se Montano vrací do boje, ale bez kontroverze to bohužel nebude. Nicco totiž na oficiálním vážení nesplnila limit o 7 liber, tedy víc než 3 Kg, což se jen tak nevidí.

Karlos Vémola promluvil o útoku “feťáka” na Štvanici

“Zdravím všechny své podporovatele, pro které tady mám vysvětlení, co se vlastně stalo. Celý přípravný kemp jsem se skvěla držela a makala. Trénovala jsem 4 hodiny denně a k tomu běhala 4-5 mil. Bohužel poté, co už několik let shazuji, je můj metabolický systém rozházený a začíná se to dost projevovat. Jedla jsem tedy před tréninky méně a trénovala jsem až do chvíle, kdy jsem se musela přesunout do karanténní bubliny. Věděla jsem, že musím hodně shazovat, ale už jsem si to v minulosti vyzkoušela. Tentokrát mi to však bohužel nevyšlo.

Musím se teď soustředit na to, abych váhu dokázala dostat dolů nějakým zdravějším způsobem. Věřte mi, že jsem nechtěla, aby to takhle dopadlo a že jsem udělal vše, abych limit splnila, ale občas vás prostě život nakope do koulí. Pořád se učím, takže tohle beru jako další lekci. Doufám, že ti, kteří aktuálně rovněž prožívají horší období, budou následovat můj vzor a jen tak se nevzdají. Trpělivost je klíčem k lepšímu já,” vysvětlila Montano.

Nyní je tedy klidně možné, že se UFC s Nicco rozloučí. Bojovnice je totiž hodně neaktivní a když už jde do boje, tak je to většinou spojeno s nějakými problémy a nebo komplikacemi, což se samozřejmě organizaci moc nehodí. Uvidíme tedy, jak nakonec všechno dopadne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *