Burns chce 5 kol a boj o BMF titul! Masvidal pro něj má jasnou odpověď

Masvidal Burns

UFC se během víkendu uchýlilo k zajímavému kroku. UFC prezident Dana White totiž v sobotu večer oznámil, že prozradí velké bomby, což také udělal. Vedení většinou velké věci oznamuje během turnajů a nebo na tiskových konferencích, ale tentokrát Dana vlastně jen tak bez širšího kontextu prozradil, že nás v dubnu čeká odveta Pereira vs Adesanya 2, u které bude hlavní před-zápas duel Burns vs Masvidal. V souvislosti s ním Gilbert požádal, aby byl souboj na 5 kol a o Jorgeho BMF titul, na což Masvidal pohotově reagoval.

Potvrzeno! Conor McGregor je zpátky a rovnou ve velkém stylu

„Dano, no tak, 8.4. to musí být na 5 kol. Ať je to souboj o titul. Všichni věd, že právě já jsem jediný borec, který se utká s kýmkoliv,“ požádal Burns o změnu podmínek. Je totiž pravda, že právě Gilbert šel minulý rok vedení hodně na ruku, když vzal souboj s Chimaevem, který pro něj žebříčkově vůbec nedával smysl. Umožnil však Vlkovi, aby se dostal na vrchol divize a přiblížil se tak titulové šanci.

Masvidal však pohotově reagoval, „Pokud by mi zaplatili stejné peníze, jaké jsem dostal za BMF souboj s Diazem, tak klidně, ale to se nestane. UFC už mi více peněz nedá. Promiň, Gilberte. Už jsem podepsal kontrakt a tam jsou podmínky jasně nastaveny. Zbytek mám totálně u prdele.“
 

Jorge, který naposledy nestačil na Covingtona, kterého si pak chytil na ulici, navíc věří, že mu budou tři kola bohatě stačit, „Tři kola jsou až až na to, abych Gilberta porazil. Jsem rád, že dělá humbuk a přitahuje k souboji pozornost, ale bohužel to prostě budou tři kola a hotovo.“

Tak či tak nás čeká skvělý zápas, ve kterém bude moct Burns navázat na nedávnou výhru nad Magnym, zatímco Masvidal bude mít šanci se vrátit na vítěznou vlnu. Poslední 3 zápasy totiž prohrál a jeho poslední výhra byla právě s Diazem na konci roku 2019, což už je nějaký ten pátek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *