Buldozer Vémola reaguje na výhru nad Marpem a bučení fanoušků

Karlos Vémola Marpo
Karlos Vémola před soubojem s Marpem několikrát upozorňoval na to, že možná neuvidíme pohledný box, ale že rozhodně dostaneme drtivý tlak, na který bude Marpo jen těžko hledat nějakou odpověď. A přesně to se také nakonec stalo. Vémola celý zápas v podstatě neudělal krok zpět a od začátku do konce drtivě tlačil. Marpo se snažil reagovat skrze kryt a načasované zvedáky, ale když už nějaký úder dopadl, tak ho Vémola ustál. První životní KO z toho však nakonec nebylo, protože rozhodčí souboj ukončil ve čtvrtém kole poté, co naznal, že je Marpo málo aktivní. Jak na výhru Vémola reagoval?
Zklamaný Marpo reaguje na “sporný” konec bitvy s Vémolou

“Mě to samozřejmě také mrzí. Už jen z toho pohledu, že jsem slíbil první KO. Marpo tam opravdu ještě stál a i když trochu neposlouchal rozhodčího, který mu říkal, aby byl aktivní, tak tam stál. Já sám jako zápasník jsem necítil, že by byl otřesený nebo že by měl být ukončený. Prostě se to takhle stalo. Nikdy to nesmíte nechávat na rozhodčích. Je třeba je více poslouchat. Já jsem reagoval okamžitě, když to rozhodčí přerušil, hned jsem startoval, což se Marpovi nelíbilo. Nebylo to nic úmyslného. Žádné fauly. Já jsem se snažil toho rozhodčího trochu poslouchat, když mě napomínal s hlavou. On ho opakovaně napomínal a pak to ukončil. Je to škoda.

Mrzí mě, že lidi bučeli, ať už na rozhodčího, na mě nebo na Marpa, protože my s Marpem jsme tam tomu obětovali všechno. Když vidím tu cestu, kolik koncertů on musel zrušit, co všechno jsem musel udělat já se zlomenou rukou. Dělali jsme s týmem možné i nemožné. Ten konec toho celého mě pak mrzí. Já jsem přišel o to svoje první životní KO. On přišel o šanci ještě tam dvě kola stát,” reagoval Karlos Vémola na po-turnajové tiskové konferenci na dotaz MMA Shorties.
 

Tak či tak si Karlos připsal první boxerskou výhru, ale žádný odpočinek ho ani zdaleka nečeká. Už za 14 dní se totiž na turnaji OKTAGON 33 ve Frankfurtu vrací do MMA klece, kde ho čeká výzva v podobě Poláka Pasternaka, který v minulosti v rámci RCC změřil síly například se Shtyrkovem.

Úvodní foto via OKTAGON MMA


2 komentáře na “Buldozer Vémola reaguje na výhru nad Marpem a bučení fanoušků”

  1. Pingback: Promotér Novotný komentuje "trochu necitelné" ukončení rozhodčího

  2. Pingback: Naštvaný Pirát kritizuje katastrofální výkon bodových rozhodčích

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *