Buldozer Daniel Škvor reaguje na zvláštní nabídku od soupeře

Škvor Vinni

Součástí posledního domácího turnaje roku 2022 byl i duel polo-těžkých vah Montagnac vs Škvor, který měl rozhodnout o tom, kdo se přiblíží možné titulové šanci. Čekala se tedy hodně zajímavá podívaná, ale nakonec bylo jasno hned na začátku zápasu. Montagnac totiž tvrdě trefil a poté rozjel salvu, kterou zastavil až přítomný rozhodčí. Nyní je Škvor zpátky s plánem vrátit se na vítěznou vlnu. V cestě však stojí Vinni, který přišel s nabídkou, na kterou nyní Dan reagoval.

Kdo by to nechtěl vidět? MMA svět vybral Jiřímu Procházkovi nového soupeře

„Zdravím tě, Škvore. Jak asi všichni ví, soustředil jsem se na box bez rukavic, ale ozval se mi OKTAGON, který mi dal nabídku, kterou jsem nemohl odmítnout. Respektuji, jak zkušený jsi v K1. Ty bys měl zase respektovat mé jiu-jitsu. Mám tady pro tebe tedy zajímavou nabídku. Je to taková gentlemanská dohoda. Co si to dát jen rukama? Čistý box? To je to, co chtějí lidé vidět. Rozhodně se nechci zbytečně zaměřovat na jiu-jitsu a wrestling. Co ty na to? Já a ty a čistě jen rány pěstí? Prostě si to dáme jen rukama a první, kdo kopne nebo zkusí takedown, je děvka. Pojďme na to,“ nabídl Dan Vinni skrze UK OKTAGON profil.

Jaká nyní přišla odpověď? „Vinni mě vyzývá dát si to v boxu, ale promiň, brácho. Jelikož jsem byl teď na soustředění v Polsku, kde jsem celý týden házel, tak tě chci házet. Musím tě hodit, promiň. Tohle je prostě MMA. Příště si to můžeme klidně dát jen v boxu. Já zápasím a boxuju pro diváky, takže se vidíme v Liberci,“ reagoval Škvor v posledním dílu Na Dohled.

Nakonec nás tedy naštěstí čeká klasický MMA zápas, ve kterém bude mít Škvor šanci vrátit se zpět na vítěznou vlnu.

15.4. Liberec – OKTAGON 41: Startovka 

Magard vs Lopez

Vémola vs Matavao

Montagnac vs Strzelczyk

Mikulášek vs Viszlay

Palasz vs Todev

Škvor vs Vinni 

Hosseinpour vs Malach 

Fošum vs Hajdarpašič 

Gabal vs Nafuka

Raška vs Cordero

Mané vs Solaja


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *