Bude mít Česko šampiona? Jaký balík fanoušci vsadili na Procházku?!

Už dnes v noci nás čeká turnaj UFC 275. V hlavním zápase večera vyzve český samuraj Jiří Procházka šampiona polotěžké váhy Glovera Teixeiru. Dokáže se Procházka zapsat nejen do historie českého MMA a získá pás pro šampiona? To se dozvíme už v neděli nad ránem (6:00). Jak moc věří českému samurajovi tuzemští fanoušci? Celý turnaj UFC, můžete sledovat na TV Tipsport.

Lavina, kterou nezastavíš! UFC velebí Jiřího Procházku epickým promem

Pro představu nám poslouží údaje společnosti Tipsport, se kterou dlouhodobě spolupracujeme. Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Tipsport, Procházka

 

V den turnaje bylo na titulový duel Teixeira vs Procházka vsazeno přes 11 milionů s tím, že 92 %, tedy 10,24 milionů bylo vsazeno na vítězství Jiřího Procházky. Na něj je aktuální kurz 1,43, zatímco na Teixeiru je kurz 2,96 a vsazeno bylo 933,800 Kč, což je zbývajících 8 %.

Hodně fanoušků zkouší vítězství Procházkovo vítězství na KO/TKO. Zde je aktuální kurzová nabídka na kurzu 1,60. Dále je populární možnost, že procházka zvítězí ve 2. nebo 3. kole, kde je aktuální kurz 3,00. U Tipsportu také můžete využít speciálních sázek na tento souboj. Budou v tomto souboji alespoň dva takedowny v kurzu 2,44, bude souboj vyhlášen jako Fight of the Night v kurzu 2,00?

 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *