„Bude lítat maso z obličeje,“ přijal Cverna nečekanou tvrdou výzvu

Cverna
Organizace IAF před časem potvrdila, že Cverminátora Alexe Cvernu čeká titulový duel, který přijde na řadu na začátku června. Alex je však evidentně při chuti, takže rovnou kývl na jednu hodně originální výzvu, díky které bychom měli dostat tvrdý souboj bez rukavic. Dopadne to?

„Zbijeme ho, zkasírujeme a ukončíme kariéru,“ potvrdil Růžička bizarní zápas

„Čau, já jsem Dandys. Zdravím Valhalla Fighting a tímto videem vyzývám každého, kdo se mi bude chtít postavit. Chci tvrdý zápas. Chci granáty, tak pojďme,“ objevila se včera na profilu organizace Valhalla Fighting, která pořádá zápasy bez rukavic, výzva od Dandyse, který váží 140 Kg a která samozřejmě přilákala i obrovské množství reakcí.

Své si k celé věci řekl i zmíněný Alex Cverna, který by se prý souboji rozhodně nebránil, „Tak kámo, já jsem tady a můžeme si ty bomby rozdat. Ty máš nějakých 140 Kg, já mám 130, takže věř tomu, že maso bude lítat z obličeje. Jestli chceš a máš koule, tak si to spolu můžeme rozdat. Já jsem tady a bomby bez rukavic mě vždycky bavili. Jsem připravený.“

Cverna už před časem potvrzoval, že si chce dát zápas bez rukavic a nyní se zdá, že našel i soupeře, o kterého však mají zájem i další borci, tak uvidíme, jak to nakonec dopadne a s kým se případně Cverminátor utká. V první řadě je však prioritou titulový zápas v rámci IAF, na který se Alex připravuje i po boku Karlose Vémoly, který ho samozřejmě tradičně nijak nešetří a naopak mu dává pořádně do těla. Sám má totiž před sebou hned 3 zápasy.

 

Cverna zabojuje i o IAF titul

Tisková zpráva IAF: Přípravy na nejbližší galavečery organizace I Am Fighter (IAF) jsou v plném proudu, a proto je na místě přidat žhavé novinky. „Fanoušci se mají opravdu nač těšit,“ usmívá se promotér Petr „Píno“ Ondruš. 6. května v Říčanech IAF 7, o měsíc později 9. června v Sokolově. To jsou nejbližší dva eventy IAF. Na obou dojde na titulové bitvy. Ani to ale nejsou jediná lákadla…

V Říčanech, kam už nyní můžete zakupovat lístky, se totiž představí vedle domácích nadějí třeba i hvězdný David Hošek. Bývalý špičkový český boxer, se po půl roce opět představí na galavečeru IAF. Opět po předchozí nepříjemné porážce, tentokrát na prvním galavečer KSW v Česku, když jej v Liberci zdolal zkušený Švéd Andreas Berg Gustafsson.

„Trochu to tak vypadá, ale nečeká ho nic snadného. Miroslav Vacek sice naposledy stál v zápase v říjnu 2021, ale trénuje pořád, půjde do jubilejního třicátého profesionálního zápasu, jezdí spárovat po celé republice, jen prostě dosud nepřišla žádná nabídka, která by ho definitivně oslovila,“ říká k tomuto souboji Ondruš. „Až nyní. David Hošek se neodmítá,“ pousměje se.

Kdo je Miroslav Vacek? Pětatřicetiletý veterán domácí scény, který zápasil především na akcích GCF. A který buď jel na vlně výher, nebo porážek, vlastně nikdy v kariéře nevystřídal zelené s červeným políčkem více než jednou. A za svým opaskem má opravdu zajímavé skalpy. Namátkou Jakuba Běleho, Jana Malacha, Tomáše Lejska, nebo Marka Bartla.

„V postoji je nebezpečný, umí i na zemi, byť tam je to slabší, ostatně devět z dvanácti výher zaznamenal na knockout. Ale právě z tohoto pohledu to je pro postojáře typu Hoška hodně zajímavé,“ láká na duel Ondruš.

Pochopitelně se fanoušci mohou těšit i na první titulovou bitvu pod hlavičkou IAF. Tato čest připadne ukrajinskému – stále se lepšícímu – pořízkovi Jevgeniji Orlovovi, jeho soupeř se zatím stále intenzivně hledá. Respektive, už by o něm mělo být jasno, ale čeká se na podpis.

To o titulové bitvě – ve velteru do 77 kilogramů – pro sokolovský turnaj na začátku června je jasno. „Vybírali jsme z trojlístku Steven Krt, František Bočáň, Matěj Fojtík. Mezi sebou to mají v minitabulce 1-1, nakonec jsme se rozhodli pro první dva jmenované,“ vysvětluje volbu bývalý dlouholetý elitní tuzemský bojovník. Že by měl být Fojtík prvním vyzývatelem nového šampiona není třeba dodávat. VIDEO SOUBOJE BOČÁŇ VS. KRT

Do role contendera by se v Sokolově rád pasoval také obr Alex Cverna. Známý to tuzemský veterán, kterého ale provází časté zdravotní problémy, se do klece vrací po dvou letech, když na IAF 2 porazil na body Martina Horského. Teď jej čeká Gruzínec Soslan Gasijev.

Toho čeští fanoušci mohou znát z duelu právě s Orlovem, do kterého naskočil loni v dubnu coby náhradník za Davida Závoda (nucená stopka po knockoutu na amatérském MS). A přestože Ukrajinci po 168 vteřinách podlehl, v úvodní ostré přestřelce olympionika z Londýna roztančil a chvíli to vypadalo na šokující výsledek.

Pro postojáře Cvernu tak ideální protivník pro to, aby si v případě vítězství řekl o šampiona IAF. Což by určitě donutilo k akci také Závodu. Ať to dopadne jakkoliv, u těchto škatulat nemůžete chybět. Naladit se můžete v květnu v Říčanech, vstupenky na Sokolov půjdou do prodeje už brzo!

Pro aktuální informace proto sledujte sociální sítě IAF – Instagram, Facebook a Youtube kanál

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *