Buday vysvětlil, v čem by měl nad Vémolou navrch

Martin Buday Vémola

Buday vysvětlil, v čem by měl nad Vémolou navrch

Karlos Vémola se v poslední době hned několikrát zmínil o možném souboji s těžkotonážním Martinem Budayem. Ten reagoval v tom smyslu, že pro něj zápas s Terminátorem vlastně nemá cenu, protože spíše cílí na další těžké váhy, skrze které by se mohl případně propracovat do UFC, kam má zajímavě nakročeno. V posledním rozhovoru navíc vysvětlil, v čem by měl na Vémolou navrch.

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/03/11/conor-mcgregor-prodal-svou-whiskey-a-vydelal-pohadkovy-balik/

“Michail Mochnatkin, s ktorým som mal bojovať v decembri, by bol náročnejší súper. S Karlosom by to nebola prechádzka sadom, no váha, výška, postoj i skúsenosti na zemi sú na mojej strane. Typologicky by som mu nesedel. Ohroziť by ma mohol iba na zemi, avšak v brazílskom jiu-jitsu som doma a patrím k najlepším v Česku a na Slovensku,” vysvětlil Martin Buday pro server Šport.sk. “Asi by ma hodil, má to natrénované k dokonalosti. Každý ďalší pokus o takedown by mu však vzal viac pary. A na zemi ma neudržal ani Juan Espino”

Vémola se samozřejmě netají tím, že by se skrze případný zápas s Budayem, nebo s s kýmkoliv z SFG, rád dostal do hlavy Attilovi, kterého už nějakou dobu nahání na odvetu, která však zatím nemá moc reálné obrysy, “Tu ide skôr o to, že sa chce dostať do hlavy Attilovi. Vybral si však nesprávny cieľ, so mnou by narazil. A to nehovorím ja, ale ľudia, ktorí so mnou trénujú a poznajú moje kvality na zemi lepšie než Karlos.”

Dostali jsme tedy hodně zajímavé špičkování, ale na západ Buday vs Vémola to opravdu nevypadá. Karlos má navíc nyní před sebou první titulovou obhajobu. Na turnaji OKTAGON 22 ho čeká hladový Milan Ďatelinka, který by Terminátora rád porazil a odvezl si titul na Slovensko. Zda se mu to podaří se dozvíme už 27.3. na turnaji OKTAGON 22, který bude možné sledovat skrze PPV a nebo Tipsport TV.

Zdroj: Šport.sk

Úvodní foto via OKTAGON MMA

3 komentáře na “Buday vysvětlil, v čem by měl nad Vémolou navrch”

  1. Pingback: Kolik si za mega zápas vydělají Fury a Johsua? | MMA Shorties

  2. Pingback: Souboj Kozma vs Apollo na turnaji OKTAGON 23 neuvidíme | Shorties

  3. Pingback: Tak jak? Khabib Nurmagomedov dál provokuje a mlží | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *