Buday řešil tradiční problém, ale nyní je připraven zabojovat o novou smlouvu

Buday

Už tento víkend, konkrétně 29.4., se vrací do akce slovenský borec Martin Buday, který má před sebou svůj třetí UFC zápas. Předchozí dva souboje vyhrál na body, takže má šanci svou bilanci vylepšit a získat tak novou a samozřejmě lepší smlouvu s ligou mistrů. V rámci přípravy se mu sice nevyhnuly tradiční problémy, ale nyní je připraven podat skvělý výkon.

Keita řádí v ulicích Bratislavy! Losene rychlý jako vítr a soupeř naopak hlavou v zemi

„Martin Buday má tento týden další zápas. Tentokrát se tým rozhodl, že poletí 10 dní před zápase, aby byl prostor pro pořádnou aklimatizaci a dělání váhy, protože Martin měl bohužel znovu zdravotní problémy. Klasicky měl opět COVID, jak už je u něj dobrým zvykem.

Nálada v týmu je jinak výborná. Složení je jako u minulých zápasů, kdy se slavil úspěch, tedy hlavní trenér Úškrt, trenér postoje Kuruc a trenér země Kováč. Badymu podle mě bude soupeř vyhovovat. Samozřejmě ho nijak nepodceňujeme, v prvním kole bývá extrémně tvrdý. Ve svém posledním souboji s Barnettem to rozjel v prvním kole a mále doručil ukončení, ale zatavil se a nakonec prohrál. Začátky zápasu však má velmi dobré a nebezpečné. Bady si na to bude muset dát pozor. 

Bady má za sebou přípravu v domácích gymech, ale vyrazil i do Polska do ANKOSu. Připravený je skvěle. Je na tom dobře kondičně i silově, takže už to jen musí přetavit do zápasu,“ prozradil pro MMA Shorties manažer Ondřej Majerčík.
Buday má aktuálně na svém kontě 2 výhry v řadě a nyní zabojuje o třetí. S ohledem na to, že těžkých vah je obecně málo a těch kvalitních ještě méně, je v podstatě jisté, že dostane další smlouvu, ale právě skrze další zápas si může Martin zajistit lepší podmínky, Víceméně se dá říct, že Bady po tomto zápase získá novou smlouvu. V UFC je zvykem, že se nová smlouva řeší před posledním zápasem, který v kontraktu zbývá. Bady má za sebou dva zápasy a nyní jde do třetího. Samozřejmě je nyní extrémně důležité, jak ten souboj dopadne. Od toho se pak budou odvíjet podmínky dalšího kontraktu. Věříme, že by mohlo dopadnout ukončení, díky čemuž by pak Bady dostal to, co si zaslouží, tedy výhodný kontrakt, co se týče i finanční stránky.“

UFC FN Song vs Simon: Startovka

Song Yadong vs. Ricky Simón
Caio Borralho vs. Michał Oleksiejczuk
Rodolfo Vieira vs. Cody Brundage
Emily Ducote vs. Polyana Viana
Marcos Rogério de Lima vs. Waldo Cortes-Acosta
Joshua Quinlan vs. Ange Loosa
Martin Buday vs. Jake Collier
Julian Erosa vs. Fernando Padilla
Natan Levy vs. Pete Rodriguez
Cody Durden vs. Charles Johnson
Stephanie Egger vs. Irina Alekseeva
Brian Kelleher vs. Journey Newson
 Hailey Cowan vs. Jamey-Lyn HorthNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *