Brno? Baba Jaga Mikulášek se hodně zlobí

Vašek Mikulášek
V návaznosti na nedávno potvrzenou startovku turnaje OKTAGON 29 se samozřejmě klasicky řeší pořadí zápasů. Fanoušci se hodně podivují nad tím, proč je duel Mikulášek vs Bolo/Meliš hlavní před-zápas večera. Odpověď je přitom prostá. Turnaj se měl původně odehrát v Ostravě, kde je Baba Jaga doma, takže jej organizace umístila tak vysoko. Z grafik, které už nějaký ten týden kolují, to navíc bylo jasné už delší dobu. Háček je však v tom, že byl turnaj nakonec přesunut do Brna, což se fanouškům a ani Mikuláškovi moc nelíbí.
Cverna pohotově asistoval při záchraně dětského života

“Pro mě je to strašně velký problém. Celkově se mi to nelíbí. Když to řeknu narovinu, tak Bolo má význam v Ostravě. Nikde jinde mě pro význam nemá. V Brně se mi zápasit nechce,” rozpovídal se Mikulášek pro server Sport.cz. “Jediné, co mě na tom štve, je to Brno. Je to hnusné, nudné, nebaví mě to. Není to pro mě ono. Není to Ostrava, není to doma. Já jsem se na tu Ostravu těšil, jak malé dítě. Nechci za to obviňovat OKTAGON, ale přijde mi to vůči mně, fanouškům nefér. Budou čekat další rok na další Ostravou? To nechtějí.”

Mikulášek chtěl totiž bývalého kamaráda primárně porazit v Ostravě na domácí půdě, což se mu teď už nepodaří, “Nejde o nenávist. Já jsem toho člověka měl fakt rád. Byl to můj kamarád, fandil jsem mu. Když se na něj ptali, tak jsem řekl, že je to super kluk. A on přijde s takovou sračkou, abychom šli zápasit.”
Mikulášek se dokonce za přesun konání svým fanouškům omluvil. Bohužel stále se zpřísňující opatření hromadným akcím moc nepřejí, takže organizace OKTAGON MMA musela reagovat. Ostravského turnaje jsme se přitom s číslovkou 16 měli dočkat už minulý březen, ale nyní to vypadá tak, že pokud vše půjde dobře, tak se OKTAGON vrátí na východ Česka někdy na jaře 2022. Nikdo však samozřejmě nyní nedokáže říct, co a jak bude.

Zdroj: Sport.cz

Úvodní foto via OKTAGON MMA


1 komentář na “Brno? Baba Jaga Mikulášek se hodně zlobí”

  1. Pingback: Francis Ngannou má za to, že na něj UFC nalíčilo past | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *