BREAKDOWN – UFC, Paul vs Diaz, Bellator, ONE FC, Novinky

BREAKDOWN

Rádi bychom vám představili už pomalu zavedený formát podcastu, který vznikl ve spolupráci s Fair Play Thinker podcastem Honzy Homolky a MMA Shorties. Skrze jednotlivé Breakdowny bychom vám rádi přibližovali blížící se turnaje a velké akce. Jedná se o uvolněný formát, ve kterém je prostor vyjádřit vlastní názory, které se jinak v článcích a příspěvcích tolik neobjevují, protože se přeci jen stále snažíme dbát na základní objektivitu. Užijte si další díl. Fair Play Thinker najdete také na Apple podcast nebo na Spotify.

A sakra! Pereira bude mít v přípravě na Procházku elitní hvězdnou posilu?

Tentokrát v neúplné sestavě Homolák, Radim a Honza jsme samozřejmě probrali vaše komentáře, proběhlé turnaje UFC, ONE FC a samozřejmě také nadcházející turnaj UFC, na kterém se představí slovenský těžkotonážník Martin Buday. Probrali jsme i boxerský zápas mezi Jakem Paulem a Natem Diazem a spekulovali jsme, kdo by mohl být dalším Paulovým soupeřem.

Stále také můžete kupovat limitovaná trička BREAKDOWN od firmy Pitbull West Coast, která stojí za výrobou. Triček BREAKDOWN je limitovaný počet 100 kusů a můžete jej zakoupit na pitbull-shop.cz. Na YouTube můžete opět přidávat vaše otázky.  


1 komentář na “BREAKDOWN – UFC, Paul vs Diaz, Bellator, ONE FC, Novinky”

  1. Pingback: BREAKDOWN – UFC, Paul vs Diaz, Bellator, ONE FC, Novinky - discordmmawatch.site

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *