BREAKDOWN – UFC 302, RFA, PML, Novinky, Peňáz/Čepo/OKTAGON

Rádi bychom vám představili dnes už zavedený formát podcastu, který vznikl ve spolupráci s Fair Play Thinker podcastem Honzy Homolky a MMA Shorties. Skrze jednotlivé Breakdowny bychom vám rádi přibližovali blížící se turnaje a velké akce. Jedná se o uvolněný formát, ve kterém je prostor vyjádřit vlastní názory, které se jinak v článcích a příspěvcích tolik neobjevují, protože se přeci jen stále snažíme dbát na základní objektivitu. Užijte si další díl. Fair Play Thinker najdete na Hero HeroApple podcast nebo na Spotify.


Na jak dlouho má prý Peňáz v OKTAGONu smlouvu a jaká jediná cesta z ní vede?

Tentokrát  opět v dodávce v sestavě Homolák, Radim a Honza jsme na YouTube probrali vybrané komentáře, novinky, proběhnuvší turnaje RFA, PML a rozebrali jsme „kauzu“ Peňáz/Čepo/OKTAGON. Na Hero Hero jsme probrali všechny vaše dotazy, nadcházející galavečery UFC 302 a Box Wilder vs Zhang. 

Jelikož se „kauza“ Peňáz/Čepo/OKTAGON vyvíjela de facto každou hodinu, tak vám přinášíme i speciální díl, ve kterém byl hostem jeden ze známých MMA fanoušků – Pavel Trbušek. Na Hero Hero jsme ve spolupráci s Josefem & Sebastienem Mácháčkem – Světovou jedničkou WAKO do 67kg jsme pro Vás připravili soutěž o Sebastienův merch.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *