BREAKDOWN – UFC 293, FABRIQ, RFA, Fusion, Novinky

Rádi bychom vám představili dnes už zavedený formát podcastu, který vznikl ve spolupráci s Fair Play Thinker podcastem Honzy Homolky a MMA Shorties. Skrze jednotlivé Breakdowny bychom vám rádi přibližovali blížící se turnaje a velké akce. Jedná se o uvolněný formát, ve kterém je prostor vyjádřit vlastní názory, které se jinak v článcích a příspěvcích tolik neobjevují, protože se přeci jen stále snažíme dbát na základní objektivitu. Užijte si další díl. Fair Play Thinker najdete také na Apple podcast nebo na Spotify.
 

RFA promotér Marhanský vysvětluje, proč Růžička dostává titulovou šanci

Po delší době opět v plné sestavě Homolák, Pavel, Radim a Honza jsme klasicky probrali vaše komentáře, proběhlé turnaje UFC a PFL. Věnovali jsme se také novinkám v bojových sportech a následujícím galavečerům UFC 293, RFA, Fusion a Red Face.   

Stále také můžete kupovat limitovaná trička BREAKDOWN od firmy Pitbull West Coast, která stojí za výrobou. Triček BREAKDOWN je limitovaný počet 100 kusů a můžete jej zakoupit na pitbull-shop.cz. Na YouTube můžete opět přidávat vaše otázky.  

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *