BREAKDOWN – UFC 292, Martin Buday, Bellator, KSW, Novinky

Rádi bychom vám představili už pomalu zavedený formát podcastu, který vznikl ve spolupráci s Fair Play Thinker podcastem Honzy Homolky a MMA Shorties. Skrze jednotlivé Breakdowny bychom vám rádi přibližovali blížící se turnaje a velké akce. Jedná se o uvolněný formát, ve kterém je prostor vyjádřit vlastní názory, které se jinak v článcích a příspěvcích tolik neobjevují, protože se přeci jen stále snažíme dbát na základní objektivitu. Užijte si další díl. Fair Play Thinker najdete také na Apple podcast nebo na Spotify.

Opravdu? Pereira vysvětluje, proč bude Procházka snazší soupeř než Blachowicz

V plné sestavě Homolák, Radim, Pavel a Honza jsme klasicky probrali vaše komentáře, proběhlé turnaje UFC a Bellator. Samozřejmě jsme se vrátili k parádnímu výkonu Martina Budaye a podívali jsme se na to, co nás čeká následující víkend. Probrali jsme tedy UFC 292 a KSW 85. 

Stále také můžete kupovat limitovaná trička BREAKDOWN od firmy Pitbull West Coast, která stojí za výrobou. Triček BREAKDOWN je limitovaný počet 100 kusů a můžete jej zakoupit na pitbull-shop.cz. Na YouTube můžete opět přidávat vaše otázky.  


1 komentář na “BREAKDOWN – UFC 292, Martin Buday, Bellator, KSW, Novinky”

  1. Pingback: BREAKDOWN – UFC 292, Martin Buday, Bellator, KSW, Novinky - discordmmawatch.site

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *