BREAKDOWN – 70 OKTAGON 35, UFC, ADCC, News

Breakdown

Rádi bychom vám představili už pomalu zavedený formát podcastu, který vznikl ve spolupráci s Fair Play Thinker podcastem Honzy Homolky a MMA Shorties. Následující měsíce bychom vám skrze jednotlivé Breakdowny rádi přibližovali blížící se turnaje a velké akce. Jedná se o uvolněný formát, ve kterém je prostor vyjádřit vlastní názory, které se jinak v článcích a příspěvcích tolik neobjevují, protože se přeci jen stále snažíme dbát na základní objektivitu. Užijte si další díl. Fair Play Thinker najdete také na Apple podcast nebo na Spotify.

VIDEO: Máme ho! Podívejte se, jak ladně Vémola skočil Kinclovi do klece

Opět v neúplné sestavě Homolák, Radim a Pavel jsme probrali proběhnuvší turnaje OKTAGON 35 a UFC Sandhagen vs Song. Patrik Kincl obhájil titul šampiona střední váhy OKTAGONu a samozřejmě přišla řeč i na potenciální zápas s Karlosem Vémolou. Tentokrát jsme také nakoukli do světa grapplingu, protože se víkendu konal turnaj ADCC, který ovládl Gordon Ryan. Dále jsme probrali turnaj Bellator 285 a galavečery v Dobříši nebo na Kladně. A samozřejmě jsme probrali i vaše dotazy. Do komentářů na YouTube můžete opět pokládat vaše dotazy.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *