Breakdown 16 – UFC 264 / News / OKTAGON 26

Breakdown

Rádi bychom vám představili nový formát podcastu, který vzniká ve spolupráci s Fair Play Thinker podcastem Honzy Homolky a MMA Shorties. Následující měsíce bychom vám skrze jednotlivé Breakdowny rádi přibližovali blížící se turnaje a velké akce. Jedná se o uvolněný formát, ve kterém je prostor vyjádřit vlastní názory, které se jinak v článcích a příspěvcích tolik neobjevují, protože se přeci jen stále snažíme dbát na základní objektivitu. Užijte si další díl. Fair Play Thinker najdete také na Apple podcast nebo na Spotify.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Karlos Vémola posílá z nemocnice špatnou zprávu

V sestavě André Reinders, Honza Novák a Honza Homolka jsme se vrátili k turnaji UFC 264, jehož hlavním zápasem byl samozřejmě souboj Poirier vs McGregor 3. Stejně tak jsme probrali novinky, které MMA svět přinesl a podrobně jsme se zaměřili na blížící se turnaj OKTAGON 26, ke kterému měl Honza a hlavně trenér André hodně co říct.

0:00 Úvod

0:31 Proběhlé akce UFC

37:30 OKTAGON 26

1:36:50 Závěr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *