BREAKDOWN 106 – OKTAGON 44, UFC, The Ring, Bellator, PFL

BREAKDOWN

Rádi bychom vám představili už pomalu zavedený formát podcastu, který vznikl ve spolupráci s Fair Play Thinker podcastem Honzy Homolky a MMA Shorties. Skrze jednotlivé Breakdowny bychom vám rádi přibližovali blížící se turnaje a velké akce. Jedná se o uvolněný formát, ve kterém je prostor vyjádřit vlastní názory, které se jinak v článcích a příspěvcích tolik neobjevují, protože se přeci jen stále snažíme dbát na základní objektivitu. Užijte si další díl. Fair Play Thinker najdete také na Apple podcast nebo na Spotify.

Chtěly ho elitní organizace KSW i ONE! Proč si tedy vybral OKTAGON MMA?

Opět v neúplné sestavě Homolák, Radim a Honza jsme samozřejmě probrali vaše komentáře a hlavně proběhlé akce OKTAGON 44, UFC – kde se přestavila Tereza Bledá, boxerský galavečer The Ring, PFL – kde o postup bojovala Martina Jindrová a Bellator 297.   

Stále také můžete kupovat limitovaná trička BREAKDOWN od firmy Pitbull West Coast, která stojí za výrobou. Triček BREAKDOWN je limitovaný počet 100 kusů a můžete jej zakoupit na pitbull-shop.cz. Na YouTube můžete opět přidávat vaše otázky.  

 
 
 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *