BREAKDOWN 101 – OKTAGON 43, UFC, KSW, RFA, Novinky

BREAKDOWN

Rádi bychom vám představili už pomalu zavedený formát podcastu, který vznikl ve spolupráci s Fair Play Thinker podcastem Honzy Homolky a MMA Shorties. Skrze jednotlivé Breakdowny bychom vám rádi přibližovali blížící se turnaje a velké akce. Jedná se o uvolněný formát, ve kterém je prostor vyjádřit vlastní názory, které se jinak v článcích a příspěvcích tolik neobjevují, protože se přeci jen stále snažíme dbát na základní objektivitu. Užijte si další díl. Fair Play Thinker najdete také na Apple podcast nebo na Spotify.

No konečně! Francis Ngannou přeci jen našel nový MMA domov

Opět v plné sestavě Homolák, Pavel, Radim a Honza jsme probrali proběhnuvší galavečery Bellator, UFC, RFA a KSW, ale i následující akce, které nás čekají tento víkend. Takže nechybí preview následujících galavečerů OKTAGON 43: Kincl vs Vémola 2 a UFC Fight Night: Dern vs Hill.

Stále také můžete kupovat limitovaná trička BREAKDOWN od firmy Pitbull West Coast, která stojí za výrobou. Triček BREAKDOWN je limitovaný počet 100 kusů a můžete jej zakoupit na pitbull-shop.cz.  

Zaměřili jsme se také na vaše dotazy a novinky. Na YouTube, takže opět můžete přidávat vaše otázky. Následující turnaj můžete také bodovat a tipovat v naší MMA Shorties Fantasy League a zapojit se do hry o hodinky Bergsmith z limitované edice Davida Dvořáka.  

 
 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *