Box bez rukavic? Růžička reaguje na Veselého nesmylnou výzvu

Růžička
Už příští víkend nás čeká turnaj Clash of the Stars 5, jehož hlavním zápasem je titulová bitva Datel vs Dynamo, která však v podstatě nikoho nezajímá, protože nabízí jen minimum bizaru. Hlavním zápasem je tak pro fanoušky souboj Tadeášů, tedy duel Růžička vs Veselý, který slibuje krátkou, ale hodně zajímavou a asi i bolestivou podívanou. Jediný, kdo se s tím zatím nesmířil, je asi sám Veselý, který dokonce poslal další výzvu.
Jak to má Patrik Kincl aktuálně nastavené ohledně organizace UFC?

„Maware, až tě 10. června vypnu v Clash of the Stars, tak si to dáme bez rukavic tady ve Valhalle. V tomhle ringu ti udělám z hlavy jitrnici a budeš bez zubů, kriple,“ poslal Veselý minulý týden další výzvu, která je jasným důkazem toho, že se dočista zbláznil.

„Teď jsem navíc od něj viděl nějakou výzvu do organizace Valhalla Fighting, kde se boxuje bez rukavic. To absolutně nechápu, když po mně chce do našeho zápasu 20-uncové rukavice. Najednou by šel úplně bez nich. Trochu to přestřelil a myslím si, že toho teď trochu lituje. Já bych s ním do toho klidně šel, ale je to zhruba 2-3 týdny po našem zápase. On se z toho bude dlouho dostávat. Jak psychicky, tak fyzicky. Nereálná věc. Ten člověk žije v jiném vesmíru,“ reagoval Růžička pro Sport.cz.
Už takhle bude mít Veselý hodně co dělat, aby si ze souboje s Mawarem neodnesl nějaké vážné zranění. „Já pojedu komplet box s velkými 20-uncovými rukavicemi. Soupeř naopak MMA s malými grapplingovými rukavicemi. On na rozdíl ode mě může kopat a bojovat na zemi. Když mě tam hodí, tak tam zůstaneme. Pokud se ale dostanu já na něj, tak se vstává a boxuje se v postoji. Zápasit budeme tři kola po třech minutách. Pauza je minuta a půl, aby se to prase vydýchalo. Navíc třetí kolo nemá žádný časový limit. Kdo padne, ten padne. Do třetího kola se to ale nedostane. Bude rád, že vydrží minutu na nohách. A až tam nastoupím s mým týmem, tak se mu podlomí kolena!“ přiblížil Růžička pravidla, která ho sice omezují, ale na výsledku by to nemělo nic měnit.
Clash of the Stars 5: Startovka

Datel vs Dynamo

Benda vs Diego Kotlár

Růžička vs Veselý

Kruto Hanka vs Satnady

Seaser vs Michálek

Daniel Holomek vs Tadeáš Kuběnka

Dragunov vs Danny z Tv Twix – souboj slepce s borcem se zavázanýma očima

Ladislav Gal vs Matouš Kaluba

Fregamer vs Kluk s kamením

Král Berouna vs Snejks

Zmijozel vs Obr – zápas liliputů

Víšek vs Riad


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *