Boráros přiznává, proč se v souboji se slabým Medvedovskim nehnal za ukončením

Boráros

Gábor Boráros se nám naposledy představil v boji na turnaji FABRIQ 2, kde v hlavním zápase ve druhém kole ukončil Medvedovskiho. Na tom by ještě nebylo nic tak zvláštního, kdyby první kolo nenabídlo až okatě tréninkové tempo a kdyby obě přední sázkové kanceláře nezaznamenaly podezřelé aktivity a sázky, které se začaly prošetřovat. Boráros byl tak v souvislosti s možným sázkovým podvodem suspendován ze strany organizací FABRIQ MMA i OKTAGON MMA. Nyní však vítěz první řady reality show OKTAGON Výzva prolomil ticho a upřímně vysvětlil, proč se v souboji nijak nehnal za ukončením.

Conor McGregor je ze hry! Šance pro duel Procházka vs Pereira?

„Nikdy v životě jsem neměl myšlenky, že bych prodal zápas. Nikdy jsem neměl a nikdy mít nebudu. Vůbec mě tohle nezajímá. Prodat zápas, sázet a tak dále? Kokotiny, na to seru. Já ani přesně nevím, jak funguje sázková kancelář a na co se dá a nedá vsadit. Však soupeř prohrál ve druhém kole, protože se zranil. Co s tím mám dělat? To není moje věc.

Věděli jsme a bylo to i každému jasné, že je to slabší soupeř. Měl jsem totiž tou dobou domluvený zápas v OKTAGONu, takže jsme se domluvili, že ve FABRIQ budu mít lehčího soupeře. Bylo mi tedy jasné, že nebude tak nebezpečný… Už před zápasem jsem si tedy jasně vymyslel, že když je to slabší soupeř, tak s ním chci bojovat všechna tři kola a až v tom posledním ho nějak ukončím. Byla to dobrá šance na to, abych si vyzkoušel věci. Chtěl jsem získat zkušenosti a vyzkoušet si věci z tréninku. 
  

Nechápu, jak si někdo může myslet, že jsem prodal zápas. Lidé se mě ptali, co se stalo, tak jsem jim to takhle vysvětloval. Co mám dělat s tím, že se zranil? Nikdo mi nevěřil a naopak mi všichni říkali, že lžu. Však já jsem tam bojoval a já jsem vymyslel taktiku. Nemohu ovlivnit to, že ve druhém kole padl. Chci, aby všichni věděli, jaký jsem měl plán. Když se někdo na ten zápas podívá, tak musí uznat, že mám pravdu,“ rozpovídal se Boráros pro Netky.sk.

Když se však někdo na zápas podívá, tak uvidí to, jak Boráros dostává soupeře hned na začátku prvního kola do problémů, ale nejde pro ukončení a místo toho odjede zbytek kola v hodně tréninkové tempu. Druhé kolo však po poradě v rohu zahajuje tvrdým kopem, po kterém následuje ještě salva úderů a je konec. Proč tedy ve druhém kole šel po dobíjení a v tom prvním ne, když měl v plánu dojít až do třetího kola? 
 

Gábor má prý papír od policie, ale…

„To, co je zajímavé, je to, že… Nevím, jak to pojmout. Bavili jsme se o tom, jak probíhá nějaké vyšetřování. Gábor nám však předložil papír, ve kterém slovenská policie říká, že proti Gáborovi není vedeno žádné vyšetřování, což je velmi zajímavé. Je to informace, kterou vám dávám úplně exkluzivně. Je to i pro nás relativně čerstvá informace.

Musíme se na to zaměřit. Je to oficiální papír. Vznikla kolem toho tedy taková zvláštní debata, že co má tedy Gábor dělat? Vznesl dotaz, což jsme po něm chtěli. Policie ho informovala, že proti němu není nic vedené. Co je to tedy za kauzu? Musíme se na to podívat. Každopádně platí to, co jsme si řekli. Uvidíme,“ prozradil Ondřej Novotný ve svém vysílání, že je situace kolem Gábora zamotanější, než se mohlo na první pohled zdát.
Vyjádření Tipsportu

Nám se nyní podařilo získat vyjádření od sázkové společnosti Tipsport. K situaci kolem Borárose se vyjádřil hlavním bookmaker společnosti Pavol Boško. „Trestní oznámení bylo podáno na neznámého pachatele, podle našich informací stále probíhají úkony trestního řízení a prověřování ze strany slovenské policie. Čekáme na případnou výzvu policie ohledem dalšího postupu a jsme plně součinní. Stále platí, že jakýkoliv zápas Borárose nebo Medvedovskiho se v nabídce sázkové kanceláře Tipsport neobjeví.“
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *