Bojuje se starými feťáky! Bývalá hvězda UFC chce zničit Mikea Perryho
Zápasník Darren Till se fanouškům naposledy představil v roce 2022, kdy se utkal s aktuálním šampionem střední váhy UFC Dricusem Du Plessisem, ale byla z toho porážka ve třetím kole na submisi. Od té doby se objevilo pouze pár spekulací ohledně jeho příštího angažmá, ale nic oficiálního. Till stále mluví o tom, že se chce utkat s Mikem Perrym, ale v poslední době bylo ticho po pěšině.


Karlos Vémola se pustil do zajímavé výměny se šéfem Nerudou ohledně peněz

Darren Till reagoval na výzvu Mikea Perryho vlastním „vyhlášením války“. Till před Perryho posledním zápasem na KnuckleManii proti Thiagu Alvesovi většinou mlčel. Možná proto, že prý odmítl údajnou odměnu 2 miliony dolarů za zápas s Perrym v Bare Knuckle FC, o který podle svých slov neměl zájem.

Till však chce, aby se zápas odehrál v boxerských rukavicích, a Perry se zdá být ochotný do tohoto souboje jít. „Darrene Tille, ty tlustej zasranej hajzle, pohni zadkem, nebo přijedu do Británie,“ prohlásil Perry v ringu po svém poslední vítězství v prvním kole nad Thiagem Alvesem.
„Mám důvod, proč jsem vyzval Darrena Tilla,“ napsal Perry o den později na Instagram. „Sedí tam a říká neodpustitelné sračky. Je to zápas, ke kterému musí dojít, všichni tihle lidé mluví nesmysly a nevydrží se mnou v ringu a tečka.“

„Zkurvenej flákač,“ odpověděl Till na Instagramu. „Až se konečně potkáme, tak toho chlapa zničím. Bojuje se starými pomalými fetkami.“

Perry má smluvně povoleno bojovat i mimo BKFC. Nyní jde o to najít promotéra, který by zápas Perry vs. Till uspořádal, protože Till zatím není ochoten zápasit bez rukavic. Dokáže to Till alespoň dát dohromady, když už to je on, kdo trvá na jiných pravidlech? Nebo bude tento zápas i nadále Perryho „bílou velrybou“, zápasem, který se nikdy nedotáhne do konce?

 
1 komentář na “Bojuje se starými feťáky! Bývalá hvězda UFC chce zničit Mikea Perryho”

  1. Perry by ho uspal… Till bol priemerný zápasník….myslím, že ten už zápasiť nebude…len „melie pántom“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *