Bojovník se v oktagonu pustil do Cormiera, ale nakonec se omlouval

Hawes Daniel Cormier

Na proběhnuvším UFC turnaji v Austinu jsme byli po jednom ze soubojů svědky zvláštní podívané. Phil Hawes, který ve druhém kole via TKO porazil Derona Winna, se totiž hned v oktagonu pustil do Winnova trenéra a zároveň UFC komentátora Daniela Cormiera, který se snažil krotit vášně a vysvětlit, jak se věci vlastně mají.

Karlos Vémola stručně reaguje na obrovskou výzvu Jokera Iliče

“Vybral sis špatného koně. Jasně, je to tak, chlape. Moc dobře víš, o čem tady mluvím. Dám si teď týden oraz a pak si to s tebou klidně rozdám,” pustil se nabuzený Hawes do bývalého dvojnásobného šampiona Daniela Cormiera.

“Já přeci zápasy nevybírám, takže se chovej slušně. Nejsem to já, koho jsi právě porazil. Já nemám na starosti zápasy,” oponoval Cormier, který se snažil Hawese uklidnit. “Však se podívej, jak to dopadlo. Proč bych si měl takový zápas přát? Myslím si, že máš mnohem na víc, než je tohle.”

“Omlouvám se,” zakončil Hawes zvláštní výměnu.
 

Hawes pak na situaci navázal i na tiskové konferenci, “Z mé strany to bylo velké nedorozumění. DC je pro mě velký vzor. Však to byl šampion dvou váhových kategorií. Je to borec. Bylo to jedno velké nedorozumění. Špatné místo a špatný čas. DC, omlouvám se, hlavně mi nedávej na prdel.”

Hawes poslední výhrou odčinil zaváhání z konce roku 2021, kdy ho Curtis ukončil na konci prvního kola via KO. Nyní má Hawes na svém kontě UFC bilanci 4-1, na které se dá do budoucna skvěle stavět.

 


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *