Bojovník Miroslav Štrbák je naštěstí stabilizovaný

Miroslav Štrbák
Včera v poledne jsme vás informovali o tom, že byl bohužel známý slovenský bojovník Miroslav Štrbák, který v minulosti bojoval o OKTAGON titul, ve vážném stavu převezen do nemocnice poté, co na tréninku dostal infarkt. Jak to s Wolverinem vypadá po prvním dni hospitalizace?
RFA se podařilo “ulovit” další velké jméno?

“Mirko je v nemocnici v Bratislavě na Kramároch. Na tréninku se mu udělalo špatně. Ostatní bojovníci mu okamžitě poskytli první pomoc a byla ihned zavolána rychlá záchranná služba. Jeho stav je stabilizovaný. Více informací bychom nyní po dohodě s jeho rodinou nechtěli podávat. Celý OFA tým a ostatní MMA bojovníci jsou myšlenkami s ním a jeho blízkými,” informovala včera manažerka Nina Sedláková.

Ta dnes nabídla i krátkou aktualizaci bojovníkova stavu, “Touto cestou bych chtěla poděkovat záchranářům za jejich přístup. Podle slov ošetřujícího lékaře je Miro ve stabilizovaném stavu. Nadále je však v umělém spánku. Věříme však, že to dobře dopadne. Ošetřující lékař se nechal slyšet, že Miro bojuje. Já i majitel OFA gymu Ilja Škondrič plně respektujeme Mirovu přítelkyni, jeho rodiče a rodinu, proto se v této chvíli nebudu k Mirovu stavu více vyjadřovat.”

Důležité je, že je Štrbák stabilizovaný a že bojuje. Doufejme tedy, že další dny přinesou i další dobré zprávy.
Wolverine

Do povědomí domácích fanoušků se Štrbák, který nápadně připomíná oblíbenou komiksovou postavu, dostal hlavně díky OKTAGONu, ale ve skutečnosti jde o zkušeného veterána, jehož první profesionální zápas se datuje k roku 2011. Během své bohaté kariéry se potkal s takovými jmény, jako je Pukač, Pokorný, Deák, Přibyl, Vávra, Kozma, Kuzník a mnoha dalšími. Celkem má na svém kontě 30 zápasů s tím, že 19 vyhrál a 10 pohrál. Hned 16 soupeřů navíc dokázal ukončit před limitem, převážně via KO/TKO.

Miro je v komunitě známý tím, že je to houževnatý borec, který se jen tak nevzdává a do všeho jde naplno. Právě tyto kvality, které zdobily jeho MMA kariéru, by mu nyní měly pomoct v dalším boji, tentokrát s vlastním zdravím.

Mirovi samozřejmě touto cestou přejeme, aby byl co možná nejdříve v pořádku. Fanoušky zároveň prosíme, aby v tuto chvíli zanechali všechnu negativitu stranou a vyjádřili hlavně podporu. Vzkazy můžete zanechávat například přímo na jeho IG profilu, který najdete ZDE.

Úvodní foto via OKTAGON MMA


1 komentář na “Bojovník Miroslav Štrbák je naštěstí stabilizovaný”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *