Nádhera! Bojovník Miro Štrbák posílá vzkaz a poděkování

Miro Štrbák
Zdá se, že příběh bojovníka Miroslava Štrbáka bude mít šťastný konec. Miro by před pár týdny převezen do nemocnice poté, co přímo na tréninku zkolaboval, takže ho museli přítomní kolegové oživovat. Miro byl následně v nemocnici uveden do umělého spánku s tím, že prvotní předpovědi nebyly úplně pozitivní. Miro však ukázal, jak houževnatý bojovník to je. Jeho stav se totiž postupně zlepšoval a nyní dokonce sám Miro posílá vzkaz a poděkování z domova, protože už ho z nemocnice propustili.
Náročná UFC premiéra! Buday má hodně atraktivního soupeře

“Zdravím, přátelé, už jsem konečně společně se svou přítelkyní doma. Jsem v pořádku. Rád bych tímto poděkoval Deákovi, Silimu a Danišovi za to, že mi zachránili život. Také děkuji svému bratrovi a Jančimu Hartlovi, že se o vše postarali, zatímco jsem ležel v nemocnici. Také děkuji všem lidem, kteří mi drželi palce. Děkuji i své rodině a přátelům. Děkuji,” vzkázal Miroslav Štrbák na svém IG profilu.

Původně se mluvilo o tom, že měl Miro infarkt, ale dle informací lékařů to není úplně jisté, takže bude třeba provést celou řadu vyšetření. Ta samozřejmě ukážou, zda bude moct Miro pokračovat v kariéře, což je teď však samozřejmě až vedlejší věc. Hlavní je, že je v pořádku.

“Pokud měl pacient selhání srdeční činnosti, tak je důležité odhalit, co bylo její příčinou. Jednou z možností u tak mladého a předtím zdravého člověka je i covid. Důležité teď je udělat kontrastní znázornění srdečních tepen, které odhalí, jestli nedošlo k jejich poškození,” prozradil pro server Nový Čas Kardiochirurg Viliam Fischer. Dle informací serveru Nový Čas už prý Štrbák koronavirus v minulosti prodělal a navíc absolvoval dvě dávky očkování, tak uvidíme, co napoví další testy a vyšetření.
Wolverine

Do povědomí domácích fanoušků se Štrbák, který nápadně připomíná oblíbenou komiksovou postavu, dostal hlavně díky OKTAGONu, ale ve skutečnosti jde o zkušeného veterána, jehož první profesionální zápas se datuje k roku 2011. Během své bohaté kariéry se potkal s takovými jmény, jako je Pukač, Pokorný, Deák, Přibyl, Vávra, Kozma, Kuzník a mnoha dalšími. Celkem má na svém kontě 30 zápasů s tím, že 19 vyhrál a 10 pohrál. Hned 16 soupeřů navíc dokázal ukončit před limitem, převážně via KO/TKO.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *