Bojovníci reagují na výkony na Clash of the Stars

Clash of the Stars
První turnaj organizace Clash of the Stars, která se zaměřuje na zápasy YouTuberů, Tik-Tokerů, influencerů a obecně známých tváří, vzbudil rozporuplné reakce. Jedni akci odsoudili jako něco, co bojové sporty a konkrétně MMA spíše poškozuje, jiní ocenili bizar a cringe a v podstatě se bavili. Jak však na akci a výkony reagovali profesionální bojovníci, jako je například Růžička, Plavec, Cao a nebo známé tváře Marpo a Kundosaki?
Jiří Procházka s Gloverem Teixeirou v Brazílii bojovat nebude

“Jo, některé zápasy nebyly špatné, ale jinak je to komedie,” zhodnotil pro YouTube kanál The Mag Tadeáš Růžička, který nedávno podepsal smlouvu s RFA, takže se brzy vrhne zpět do akce.

“Pokud tam člověk jde kvůli tomu, že to má rád a chce si něco dokázat, tak OK, ale pokud tam jde jen kvůli tomu, že chce čísla a prachy, tak to není bojovník. To v sobě nemá tu filozofii,” přidal se Cao.

“Je blbé do toho jít tak, že se to vyhajpuje na umělých hejtech. Je to všechno strašně uměle vytvořené a jde to z toho hrozně cítit,” nabídla svůj názor Kundosaki, která prošla OKTAGON Projektem Y, který vrcholil právě profesionálním zápasem.

“To, co mi na tom přišlo pozitivní, je to, že to bylo na charitu pro tu slovenskou holčičku,” uzavřel Plavec.

Osazenstvo ve videu hodnotí jednotlivé zápasy, přičemž vyzdvihuje hlavně výkon Tůmy, který ukázal, že má jasný pohybový a sportovní talent. Hodně podobně na tom byl i jeho kamarád Michálek, který se s ním připravoval v Monster Gymu, což evidentně přineslo ovoce.
Na akci se objevil i OKTAGON šampion David Kozma

“Jako zápasí tam samý dement, ale já mám hrozně rád tento styl humoru. Mám rád bizar. Proto se na to těším. Třeba se brutálně těším na zápas Psycho Michal vs Grznár. Mám rád bizar a proto této organizaci fandím. Tomáš Le Sy tuhle organizaci vymyslel, protože to dost jede v Polsku. Zná se s Poláky, takže ví, jak to tam je. Objevil v Česku díru na trhu. Tenhle styl organizace tady v Česku není… Já mu přeju, aby to mělo úspěch. Nejvíce se těším na Psycho Michala s Grznárem. Já jsem na jejich videích vyrůstal. Psycho Michala znám hrozně dlouho. Tou jsou nejbizarnější videa, co YouTube nabízí. Na to se strašně těším,” vysvětlil David Kozma ve svém posledním videu, proč na turnaj vyrazil a proč se na něj vlastně tak moc těšil.
“Akce se myslím povedla. Ukázalo to pro obyčejného diváka, jaký je rozdíl mezi profesionálním zápasníkem a amatérem, který to dělá pár dní. Lidi viděli ten rozdíl. Jinak nejlepší zápasy asi holky a taky se mi líbil Datel s Vercettim, protože to byly jediné zápasy do konce. Ostatní zápasy byly složené tak, že to skončilo strašně rychle. Byl tam mezi nimi velký rozdíl. Nevadí, příště to bude třeba lepší. Celkově se mi to líbilo,” zhodnotil pak ještě šampion hned po akci.

Zdroj: YouTube The Mag / Kozma

Úvodní foto via The Mag / Clash of the Stars (Handzel)


1 komentář na “Bojovníci reagují na výkony na Clash of the Stars”

  1. Pingback: Legendární boxer Lukáš Konečný v netradiční exhibici 1 vs 3 | Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *