Bojovníci reagují na Masvidalovo napadení Covingtona

Jorge Masvidal Colby Covington
MMA svět od včerejšího rána řeší jedno velké téma. Jde o rivalitu Jorge Masvidal vs Colby Covington, která mohla skončit vzájemným soubojem, ale neskončila. Oba borci místo toho na sebe narazili v Miami a byla z toho mela, po které Covington přišel o kus zubu. Jorge ho totiž prý nečekaně napadl a dvakrát ho udeřil pěstí, za což mu v krajním případě hrozí až vězení. Jak na tuto událost reagují ostatní bojovníci?
Wow! Tak už víme, s kým jde Pirát a je to další nečekaná bitva

Nate Diaz

Jak jako sám sebe naprášíš?

Din Thomas

Vypadá to, že někdo úplně nežije ten život, jaký tvrdil že žije. 

Jake Paul

Dnes tu máme dva zajímavé poznatky. Masvidal je děvka, že Colbyho takhle napadl. Nedokázal ho dostat v kleci, tak na něj vyskočil ze zálohy? Pak tady máme jedno srovnání. Výplaty bojovníků se prý od roku 2005 zvedly o 600 %. UFC však prý od roku 2005 otáčí o 1 700 % víc a zisky má dokonce větší o 6 200 %. To je desetinásobek toho, co dostávají bojovníci a bojovnice.

Kamaru Usman

Takhle se přeci nechováme.

Diana Belbita

Jsem jediná, kdo má za to, že se Colbymu něco stalo? Pořád spí a nebo je v nemocnici? Nebo proč ještě nijak nereagoval?
Sean Strickland

S touhle společností je něco špatně. Lidé se dívají na pomstu jako na něco, co je špatné. Je to prostě jen způsob, jak někomu ukázat, kde je jeho místo. Pomsta je součást naší podstaty. Lidé by se na to neměli dívat tak přísně.

Ben Askren

Představte si, že máte 25 minut, abyste někoho legálně zmlátili, což se vám nepodaří, tak se k němu připlížíte a napadnete ho u restaurace. Taky jsem si zažil svoje, ale vždy jsem si řekl, že je třeba víc makat a nebo něco změnit. Takový výpad ze zálohy není řešení. A je třeba zmínit, že Jorge také mluvil o mojí rodině, takže je to jen pokrytec. Měl by se smířit s prohrou a jít dál. To se prostě občas stane.

Uvidíme tedy, jak se bude celý příběh dále vyvíjet. Pokud totiž Colby bude spolupracovat s policií, což se zdá, že dělá, tak Jorgemu hrozí obvinění a případně i trest.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *