Bojoval s Chimaevem a nyní ho čeká zápas na turnaji OKTAGON 34

OKTAGON 34 Chimaev

Turnaj OKTAGON 34, který se koná na konci července tradičně na Štvanici, už je sice nějakou dobu vyprodaný, ale až teď se postupně dozvídáme, na jaké souboje se vlastně můžeme těšit. O hlavní tahák se postará titulová bitva Vémola vs Ilič, ale do akce jdou i Kimball, Moeil, Holm, Škvor, Kohout, Legierski a mnozí další. Nyní to navíc vypadá tak, že se na akci objeví i borec, který se v minulosti utkal s Khamzatem Chimaevem.

Problém pro “šílenost” Clash of the Stars?! Grznár dostal od IAF stopku

“Ole Magnor podepsal kontrakt na zápas v organizaci OKTAGON MMA. Ole má aktuálně na svém kontě 3 výhry v řadě s tím, že dvě přišly v prvním kole. V minulosti bojoval s Khamzatem Chimaevem, Rostamem Akmanem a nebo Gustafssonem,” oznámil profil Phoenix Sports Management.

Nor Magnor má dle Tapology bilanci 6-6 s tím, že naposledy zápasil na začátku roku 2019, kdy si skutečně připsal třetí výhru v řadě. V polovině roku 2018 pak bojoval s Vlkem Chimaevem, kde vydržel až do konce prvního kola, kdy se nechal uškrtit via RNC. Sice prohra, ale najde se hned celá řada borců, kteří tváří v tvář Vlkovi padli mnohem dříve.

“Do toho, šampione!” povzbuzuje Magnora v komentářích Joker Hermansson, který se v minulosti utkal s Karlosem Vémolou, kterého porazil. Terminátora nyní čeká další Joker, ale nejde o Hermanssona, ale o Iliče, se kterým bude bojovat o titul šampiona polo-těžké váhy.

Magnor evidentně působí ve střední váze a welteru, tak uvidíme, s kým se na turnaji OKTAGON 34 na Štvanici utká. 

Úvodní foto via OKTAGON MMA 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *