Boháč Hasbulla! Kolik peněz mu vynesla smlouva s organizací UFC?

Hasbulla

Kolik vydělává Hasbulla? Dana White odhalil spolupráci UFC a promotérské skupiny Nelk Boys, která udělala z Hasbully Magomedova virální senzaci. 21letý Hasbulla má genetickou (trpasličí) poruchu, která mu propůjčuje dětské vlastnosti. Jako jsou zpomalený růst a vysoký hlas. Není divu, že se videa s ním stala ze dne na den virálním hitem.

Vašek Mikulášek vysvětluje, co ho přimělo změnit názor a rozdmýchalo v něm nový oheň

Není snadné dostat se do organizace Ultimate Fighting Championship (UFC) nebo vydělat milion dolarů zápasením v této organizaci. Alespoň ne běžným způsobem, kdy jako nový bojovník začínáte se smlouvou na 12 000 dolarů za zápas a bonusem 12 000 dolarů za vítězství. 

Ale pokud jste virální internetová senzace Hasbulla, pak je vše o něco snazší. Když bylo oznámeno, že organizace UFC podepsala s Hasbullou v září 2022 speciální smlouvu, fanoušci byli v plném „WTF módu“ a ťukali si na čelo. Nám to možná stále nedává smysl, ale Hasbulla na tom vydělává obrovské peníze. Prezident UFC Dana White se nedávno vyjádřil ke smlouvě s Hasbullou a k tomu, jak pomohla 21letému mladíkovi, kvůli jehož trpasličímu vzrůstu vypadá jako dítě.
„Je to skvělý kluk,“ řekl White v pořadu Hotboxin‘ with Mike Tyson. „Nelk Boys, oni ho nevyhodili do světa, on už byl vyhozený. Ale postarali se o něj opravdu dobře. Když sem přijel, vzali ho na turné a udělali pro něj spoustu opravdu dobrých věcí. Hasbulla si vedl fakt dobře, myslím tím, že jsme s ním udělali několik smlouv. Smlouvu na videohry, udělali jsme s ním smlouvu na trička, kde vydělal hromadu peněz. Jen s námi a Nelk Boys vydělal lehce přes milion dolarů, takže ano. Vydělává hodně.“

Hasbulla nebyl na akcích UFC zrovna v popředí zájmu, ačkoli se za poslední rok dostal do několika kontroverzních situací. Očekává se, že se objeví na galavečeru UFC 294 v Abú Dhabí, kam organizace UFC zavítá už 21. října. 


1 komentář na “Boháč Hasbulla! Kolik peněz mu vynesla smlouva s organizací UFC?”

  1. Pingback: Boháč Hasbulla! Kolik peněz mu vynesla smlouva s organizací UFC? - discordmmawatch.site

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *